реклама

реклама

Міхеїл Саакашвілі тимчасово оселиться на Черкащині. Звідси ж він і вестиме свою суспільно-політичну діяльність. Про це у коментарі "Про все" повідомив керівник обласної організації РНС Сергій Яковенко.

- Так, те, що лідер нашої партії Міхеїл Саакашвілі озвучив на акції в Києві - що оселиться на Черкащині - це правда. Він прибуде сюди у найближчий час. Скажу навіть більше - він обрав для проживання урочище Холодний Яр, поблизу тисячолітнього дуба. Звідти ж він і проводитиме свою політичну діяльність. У нього там працюватиме офіс керівника партії, - зазначив Сергій Яковенко. - Також поруч із місцем його проживання планується розбити наметове містечко на зразок такого, що було у Краковці, хоч і менше за масштабами. Там постійно знаходитимуться активісти з усієї України, у тому числі і для охорони Саакашвілі. Бо невідомо, які влада може влаштувати провокації.

Саакашвілі уже бував у Холодному Яру

Саакашвілі уже бував у Холодному Яру

Також Сергій Яковенко зазначив, що при доцільності Міхеїл Саакашвілі прийматиме участь у суспільно-політичному житті Черкас. Підтвердив обласний керівник РНС і те, що Саакашвілі буде в Черкасах у п'ятницю.

- Ходили чутки, що через суд у Львові, який буде 22 вересня, Саакашквілі не приїде до Черкас. Але він підтвердив свій візит. У суді його інтереси представлятимуть уповноважені юристи, - запевнив він.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Степан 22.09.2017 13:40
О, Леся Будянська нарешті стане Саакашвілейнуто ю...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Фредо 20.09.2017 18:36
Цитую ДЖЕКО:
Що ця людина робить в Україні? Цей грузин всих нас так страшенно любить, що проривається через кордони, поселяється у полі і все лише для того, щоб втілити свою мрію - щасливе життя українців.

Якщо пані Тимошенко особисто їздила його боронити, то мабуть вони вдвох і спасуть Україну. Чоча, це можливо банальне кохання жінки до мачо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #17 ДЖЕКО 20.09.2017 13:08
Що ця людина робить в Україні? Цей грузин всих нас так страшенно любить, що проривається через кордони, поселяється у полі і все лише для того, щоб втілити свою мрію - щасливе життя українців.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 ХМ 20.09.2017 11:52
ОГо Яковенку роботи привалило, за Мішей бігати і сра..у заносити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 Не вірю 20.09.2017 10:46
Цитую Не важко здогадатися:
якщо ці двоє скєнтуються (чи вже скєнтувалися?) - Банкову в Києві, звісно, не візьмуть, але область на вуха поставити можуть легко. Інше питання - чи Островський підтримує Міхо? Яковенко нічого не розказував?

Навряд. Щось же втримало (чи хтось?) Островського від наїзду на ОДА, коли він звільнявся - або його друг Кравець, або сам Ткаченко, якого Островський чомусь ніколи жодним словом не зачіпає. Схоже є якась "джентльменська" угода або Островському просто по *** стала політика.
Якщо і знайдуть "консенсус" - то хіба що в тому, що Саакашвілі підкине якийсь новий рецепт шашлика кухарям "Дикого хутора" :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Борис Юхно 20.09.2017 10:41
Не всякий Міхо - Чучупака)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Тамада 20.09.2017 10:22
Поговарють, що для зустрічі поважного гостя з компанією, в Холодний ЯР вже запросили гурт "Ленінград", який виконає дві пісні. Перша, це "Дорожная", більш відома як "єхай на **й, єхай на **й навсегда", а друга "Москва по ком звонят твои колокола"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Коваль 20.09.2017 09:42
Політичні позиції Островського, звільненого ще більш по-дурному, аніж Саакашвілі, автоматично посилюються. ВИ ЦЕ СЕРЙОЗНО?! А ВЗАГАЛІ, СВЯТ-СВЯТ!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 прохожий 20.09.2017 09:07
Цитую Черкащанин:
Цитую иван:
Отсель лупить мы будем ж*да ...........тьху шведа.

Ти, івашка-дурачок, краще слідкуй за своїм путіним. Нащо тобі українська політика - без вас, слабоумних, розберемося ;-)

Якраз такі слабоумні, як ти чуркащанин, і лізуть в політику, нічого в ній не тямлячи. А галстукопожерат еля, грузинського чорножопого злочинця необхідно відправити в Грузію. Нехай відсидить за свої злочини, вчинені на території Грузії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 Черкасчанин 20.09.2017 00:57
Ну все.пропал дуб...