реклама

реклама

Активісти Нацкорпусу увірвалися на засідання антирейдерського комітету з метою пояснити Ярославу Березаню правила поведінки. Про це пише "Антенна"


Зокрема, керівник Черкаського осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук дав зрозуміти заступнику голови області, що не піддаватиметься адмінтиску збоку посадовця, як це зробила поліція, а також нагадав механізм люстрації.

Заступник голови Черкаської ОДА заперечив свою причетність до побутового інциденту.

Давати будь-які пояснення він відмовився.

реклама

Коментарі  

 
-4 #18 депутат 20.09.2017 13:42
Цитую В. Белий:
Навіщо така влада, коли керують Кухарчуки???

абсолютно правильно, така влада не потрібна, а керують саме по тій причині, що сама влада керувать не спроможна. І не буде це Кухарчук, то буде інший, чи інші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 В. Белий 20.09.2017 11:26
Навіщо така влада, коли керують Кухарчуки???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 В. Белий 20.09.2017 11:17
Цитую Прокурор:
Ярик - абсолютно "ніякий". Де його Ткаченко взяв?

бізнес-партнер мабуть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Щось намудрили 20.09.2017 11:16
Цитую Викладач:
А "Прочерк" чув про стандарти журналістики? Чи вже разом із "Антеною" пробиває дно? Де факти адмінтиску чи подібного написаного?

Ярік судиться з "Антенною" - це факт, причому чиновник особисто подав позов на журналістів телеканалу. Від того, виграє він суд чи ні, залежить і те, чи будуть "Антену" цитувати інші ЗМІ і чи буде доведено факт адмінтиску через суд на розгляд справи, у якій - бізнесові інтереси чиновника високого рангу.
Хтось йому дурні поради дає, бо легше довести, що Воротнік його персонально матами на "Фейсбуці" обкладає, аніж те, що чиновник правий, влаштовуючи розборки з-за свого бізнесу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Станд-Арт 20.09.2017 10:29
Цитую Викладач:
А "Прочерк" чув про стандарти журналістики? Чи вже разом із "Антеною" пробиває дно? Де факти адмінтиску чи подібного написаного?

Згідно ГОСТа журналістики від прес-служби ОДА, всі ЗМІ мають писати як "Інфоміст". Шаг влєво, шаг вправо - попитка нарушить стандарти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Станд-Арт 20.09.2017 10:27
Цитую Викладач:
А "Прочерк" чув про стандарти журналістики? Чи вже разом із "Антеною" пробиває дно? Де факти адмінтиску чи подібного написаного?

"Прочерк", ви чули вам каже "викладач(ка?) з ОДА?! Ви довго ще будете писати всупереч її прес-релізам? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 Астанавітєсь! 20.09.2017 09:52
Цитую актер:
Лучше балабола вынести из ОДА!

Дивлюся, драмтеатр ніяк не заспокоїться з-за свого "любимчика" Овчаренка? Його не можна "виносить з ОДА" - хоча б тому, що на його фоні той самий Березань, Коваль і Омаргалієв розумнішими "замами" виглядять.
Овч - як подружка, яку вигідно брати з собою на дискотеку :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 побратим 20.09.2017 09:52
кухарч з катушок злетів.
ти до кого ореш?
де ти був, коли ярік із нами на дамбі був?
своєю машиною беркутів перекривав?
коли наших хлопців в судах ригівських захищав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 Сміла-стайл 20.09.2017 09:45
Судячи з публікацій у ЗМІ, все, чим "відзначився" цей Ярік, як зам губера - це помпезним відкриттям ПРИВАТНОГО сільського млинка у Млієві, а потім - поїздкою через пів України, щоб у День танкіста наговорити напищену дурну промову про "залізний кулак" і при цьому вручити китайську ДЕРЕВ'ЯНУ сувенірну булаву комбату танкістів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Прокурор 20.09.2017 09:31
Ярик - абсолютно "ніякий". Де його Ткаченко взяв?