реклама

реклама

Служба безпеки України спільно з уманською місцевою прокуратурою Черкаської області викрила на хабарі одного із депутатів міської ради та його помічника. Правоохоронці встановили, що зловмисники вимагали гроші від місцевих підприємців за безперешкодну торгівлю під час іудейського свята «Рош-га-Шана».
4545
Співробітники СБ України задокументували, що чиновник вимагав у власника малого бізнесу триста доларів США за «дозвіл» на комерційну діяльність в період масового перебування хасидів-паломників в Умані.

За інформацією спецслужби, депутат обклав «даниною» більшість торговельних точок орієнтованих на обслуговування приїжджих. Оперативники СБУ затримали чиновника та його помічника поблизу центрального стадіону міста під час отримання всієї суми хабара. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 СОЛДАТ 22.09.2017 13:23
Цитую Стесл:
Цитую володимир:
Деб-л,не ганьби СОЛДАТА,сам мабуть і в армії не був,діванний воїн.

Абсолютно згоден з Володимирем. Невіглас повний.

Ну же б ти не був згоден "Стесле".Ти ж мабуть також бувший мєнт. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Стесл 22.09.2017 11:33
Цитую володимир:
Деб-л,не ганьби СОЛДАТА,сам мабуть і в армії не був,діванний воїн.

Абсолютно згоден з Володимирем. Невіглас повний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Черкащанин 22.09.2017 11:14
Цитую СОЛДАТ:
Це до кого Ви "Володимире" звертаєтесь? :lol:

То він проходив мимо дзеркала і заглянув випадково)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 СОЛДАТ 22.09.2017 11:02
Цитую володимир:
Деб-л,не ганьби СОЛДАТА,сам мабуть і в армії не був,діванний воїн.

Це до кого Ви "Володимире" звертаєтесь? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 володимир 22.09.2017 09:46
Деб-л,не ганьби СОЛДАТА,сам мабуть і в армії не був,діванний воїн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 володимир 21.09.2017 19:42
Дайте час,побачимо які матеріали дойдут до суду.А то фабула звучитоге гучно , а в суді - доказів нуль,матеріали нсрд процесуального нікчемні,адвока ти зароблять,підсу дних випровдають,зби тки відшкодують через цивільний позиваються, в підсумку-держава в ж-пі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Чип 21.09.2017 18:36
Триста доларів))))Це рівень))) СБУ перевершило само себе, майстри, вовки розшуку та таємних операцій Та ще на двох))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 СОЛДАТ 21.09.2017 16:18
Цитую Стесл:
Яке відношення депутат міської ради має до вирішення питань власника малого бізнесу? Абсолютно ніякого. В даному випадку мова може йти виключно про шахрайство.

Таке саме як депутат верховноі ради - до видобутку бурштину в грухих рівненських лісах.Ти хіба не знав "Стесл"?До речі-що за "нік"у тебе? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 СОЛДАТ 21.09.2017 16:00
А Моня (уманський єврей) каже що прості уманчани мають з хасидів великий "навар".Депутати,виходи ть,мають ще більший.МОНЯ!!!!-ауууууууу.Де ти пропав?Куди подівся наш полум"яний борець за щастя простого уманського народу?Це не тебе в гаражі хотіли підірвати? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Стесл 21.09.2017 15:50
Яке відношення депутат міської ради має до вирішення питань власника малого бізнесу? Абсолютно ніякого. В даному випадку мова може йти виключно про шахрайство.