реклама
Кредит готівкою
реклама
27 вересня ­– Всесвітній день туризму, який було засновано у 1979 році Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації при ООН. Метою цього свята було не тільки пропаганда туризму, а й широке висвітлення його внеску в економіку як окремих країн,  так і світового співтовариства в цілому.

psi-turizm2 День туризму – це свято не тільки тих, хто відчув себе в ролі мандрівника, а і тих хто безпосередньо зайнятий у цій сфері.

У 2016 році на Черкащині діяло 86 суб’єктів туристичної діяльності, якими обслуговано 11,7 тис. туристів та 9,6 тис. екскурсантів. Серед туристів 1,7 тис. наших співвітчизників подорожували у межах України, 10,0 тис. подорожували за кордоном. Із загальної кількості туристів 12,8% – діти віком до 17 років.

Найбільшою популярністю у 2016 році серед українських туристів, які виїжджали за кордон, користувалися Туреччина, Єгипет, Кіпр, Чеська Республіка, Польща, ОАЕ, Італія, Греція, Болгарія.

Основною метою подорожей залишалися дозвілля та відпочинок, яким скористалось 98% туристів, 2% виїжджали на лікування, ділову поїздку та навчання.

Про це інформують в головному управлінні статистики в Черкаській області

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
Театр