У Барселоні пройшли престижні змагання у світі бодібілдингу і фітнесу. Четверо черкащан представляли нашу країну в Іспанії у ARNOLDCLASSICEUROPE і при цьому виступили феєрично. Марина Оборська виграла золото в категорії фітнес-бікіні (+172 см) серед юніорів і стала і абсолютною переможницею в фітнес-бікіні-юніори. Чудово виступаючи у недільний день, вона додала до своїх золотих нагород також і срібну медаль в категорії фітнес-бікіні серед жінок (+172).

25-09_оробець_1

Про це інформує "Спортландія".

Ще одна медаль золотого відливу у Дмитра Горобця. Він здобув перемогу в категорії «фізик-мен до 176 см».

Наш відомий спортсмен Денис Миколенко увійшов в 10-ку кращих серед 40 спортсменів категорії «мускул фізик».

Варто відзначити, що наша знаменита спортсменка Оксана Оробець, яка пройшла кваліфікацію і набравши необхідний прохідний бал, була допущена до змагань з крос-фіту. Завойована бронзова медаль - це нагорода за її цілеспрямованість в цьому важкому виді спорту. Цікаво, що Оксана Оробець була переможцем ARNOLDCLASSICEUROPE з фітнесу у 2015 році.

35-09_оробець_2