реклама
Програма навчання депутатів
Черкаські пенсіонери – проти закриття поштового відділення №23, яке розташоване по вулиці Надпільній, 235. Щодня послугами цього відділення користується до ста мешканців мікрорайону, більшість це люди похилого віку. Старенькі бідкаються, мовляв, якщо тут не буде поштового пункту, їм доведеться долати чималі дистанції до центрального відділення Укрпошти, інформує «ЧСН» телеканалу «Рось».

Без імені

91-річна Валентина Васильєва на пошту принципово ходить сама, жартує, що у свої «19» треба ворушитись. У цьому відділенні зв’язку і пенсію отримує і комуналку сплачує, ще й газети виписує. Ймовірним закриттям цього пункту засмучена не на жарт, адже найближчий за три квартали, а користуватись терміналом їй не просто.

У 23 відділенні зв’язку надають цілий спектр послуг: виплачують пенсії, соціальну допомогу, видають готівку, письмову кореспонденцію та посилки. Упродовж дня сюди приходить до 100 відвідувачів.

Черкащанка Тамара теж прийшла на імпровізований мітинг, каже приміщення знаходиться у середмісті і ходять чутки, що на нього хтось поклав око.

Т.в.о. директора черкаської дирекції «Укрпошта» Роман Єзик не заперечує, відділення таки планують закрити, а точніше відкрити за новою адресою у мікрорайоні «Митниця». Це приміщення аварійне, а відділення не рентабельне. На його думку проблеми жодної немає, каже кому важко йти до центрального відділення «Укрпошти», нехай чекає вдома на листоношу.

Вже зараз на «Укрпошті» складають списки пенсіонерів цього мікрорайону, яких необхідно забезпечити послугами. Не залишать без роботи і працівників відділення, зі слів Романа Єзика, їм запропонують інше місце роботи.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама