реклама

реклама

Станом на 10:00, 2 жовтня, спільними зусиллями пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС та інших служб, вдалося ліквідувати пожежу на площі в 34,5 Га. Продовжують горіти осередки торфу на площі 16,5 Га.
IMG_3311

Ліквідацією пожежі займаються  сили та засоби Черкаського зведеного загону, пожежна та спеціальна техніка Білозірського та Дубіївського лісництв, пожежні розрахунки місцевої пожежної охорони та Міністерства оборони, ДП “Черкаситорф”.

IMG_3283

До складу угрупування залучені також 35 офіцерів та курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки.

На місці працюють представники Національної поліції та швидкої медичної допомоги.

Для забезпечення робіт, з бюджетів задіяні резервні фонди Черкаської районної та обласної державної адміністрацій.

Особовий склад забезпечений питною водою та продуктами харчування, техніка - паливно-мастильними матеріалами.

Загалом, на місці проведення робіт працює 41 одиниця техніки та 105 фахівців. Створено 5 оперативних дільниць, працює 36 пожежних стволів.

IMG_3325

Представниками лісового господарства за допомогою тракторів проведено обвалування ґрунту для недопущення розповсюдження пожежі та створено меліоративні полоси навколо небезпечних ділянок.

Бульдозерами здійснено роботи по обвалуванню та рекультивації торф’яних осередків. Для створення ще однієї оперативної дільниці, прокладено просіку, по якій прокладено спеціальну магістральну лінію.

За допомогою насосів ДП «Черкаситорф», вдалось підняти рівень води та наповнити водою спеціальні рівчаки навколо осередків пожежі та штучне водосховище, створене для потреб пожежогасіння.

Продовжується інформаційно-роз‘яснювальна робота серед населення найближчих населених пунктів (смт. Ірдинь, с. Білозір’я, с. Дубіївка).

IMG_3335

На місці пожежі працює мобільно-оперативна група Управління на чолі з першим заступником начальника Управління полковником служби цивільного захисту Сергієм Озераном.

Ліквідація пожежі триває. Про це інформує прес-служба ДСНС

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #3 Артилерист 02.10.2017 19:28
Набагато гірше, як від того торфу загориться те, що знаходиться між Дубіївкою і Ірдиньом у лісі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Петрович 02.10.2017 18:17
Цитую Реаліст:
Треба добрячу зливу.

На тиждень. Така сама муйня була у 94-му році, гасили більше місяця, тільки літом. Озера викачували так, що збирали руками рибу. Найкраще гасити торф, якщо вдається підняти рівень води у каналах, щоб затопити "карту" поля. Взагалі гасіння торфу справа важка, невдячна і небезпечна. У 94-му погасло як пішли дощі. Наснаги вогнеборцям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Реаліст 02.10.2017 12:09
Треба добрячу зливу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100