реклама

реклама

Сьогодні часові вікна пропуску через черкаський міст буде змінено, повідомив у «Фейсбуці» заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв.

22221870_1361852907258457_1965113549943379449_n

«Провів нараду з питань ремонту і організації проїзду через міст наших громадян. Сьогодні будуть змінені часові вікна, а це з 5 ранку до 8 години ранку і з 18.00 до 21.00 з можливою затримкою відкриття вечірнього вікна в зв’язку з великим об’ємом асфальтування. Звертаюсь до вас, шановні водії, з проханням із розумінням поставитись до даної вам інформації», – написав пан Омаргалієв.

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Тича 05.10.2017 14:01
Подитвіться, як змерз цей "торпедівець" боксерт Костя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Набридли мовчуни 05.10.2017 11:41
Коли вже влада звикне проводити наради ПУБЛІЧНО - особливо, коли це стосується мосту і графіку його роботи?!
Покищо єдине, що зробили правильно - прибрали подалі від ремонту і від коментарів для журналістів рекордсмена по брехні - бородатенького зама губера Сірожу "Нонстопа" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 БИЛЫК В. 05.10.2017 11:18
А що цей Жабоєдов роюить там ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Антистец 05.10.2017 07:35
Цитую Сопрано:
Повідомив у Фейсбуці. А що іншого способу оповістить людей у влади немає?


В следующий раз разошлют телеграммы на поздравительных бланках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Артилерист 04.10.2017 21:23
Цитую Сопрано:
Повідомив у Фейсбуці. А що іншого способу оповістить людей у влади немає?

А понти? Не наче у нас вже немає ні радіо, ні телебачення. Не дай бог яка серйозна надзвичайнаи ситуація інтернет обвалиться першим. А якби була взаємодія із массмедія то можна інформувати водіїв і пасажирів про проведення робіт і перекиття та доріг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Ченчик 04.10.2017 19:58
Як вже задовбав цей міст і вся брехня навкруги цього ремонту. Той хто хоч пару раз простояв годину, а Цитую правда:
Як же ви всі задовбали там у владі

Цитую правда:
Як же ви всі задовбали там у владі

то й більше під палючим сонцем, той мене зрозуміє. Літечко кануло в лету, а брехня наростає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 федор принципиальный 04.10.2017 17:40
Опомнился в два часа дня,точно с головой у него что-то не в порядке
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #2 Сопрано 04.10.2017 15:49
Повідомив у Фейсбуці. А що іншого способу оповістить людей у влади немає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #1 правда 04.10.2017 13:48
Як же ви всі задовбали там у владі