реклама

реклама

Наряд реагування Смілянського міськрайвідділу поліції охорони спільно з працівниками Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області під час проведення профілактичних заходів, спрямованих на виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, виявили 30 електродетонаторів.

300_200_1507189744882645001507189744 Про це інформують у поліції охорони Черкаської області.

Мешканка одного з сіл Смілянського району зберігала в сараї свого домоволодіння 30 пристроїв для ініціювання заряду вибухової речовини та 16 мисливських набоїв 16-го калібру. Наразі від будь-яких пояснень щодо мети зберігання та використання вказаних предметів, їх власності та походження громадянка відмовилась.

Звідки у 53-річної жінки, раніше не судимої, яка працює медичною сестрою в м.Сміла, взялися предмети, які можуть використовуватись для підриву зарядів саморобних вибухових пристроїв, буде встановлювати слідство. Речові докази направлено на проведення відповідного експертного дослідження.

За даним фактом слідчим відділенням Смілянського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Та хай собі балуються! 10.10.2017 13:14
Цитую СОЛДАТ:
В засРашці голову лічать детонаторами? Ну ви там феєричні дятли! :lol:

В процессє попиток самолєчєнія ватнікі іспользуют дєтонатори в качєствє мєдіцинской свєчі. Побочний ехвєкт самолєчєнія - іногда ватнікам в процессє рвьот пукани на нємєцкій крєст - в етом оні відят слєд кієвской хунти :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 СОЛДАТ 10.10.2017 11:56
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Правник:
Як поліцейські опинились у сараї медсестри і чому вилучені пристрої не упаковані.

В сараі опинилися мабуть через двері,пристроі не упаковані тому, що розпакували щоб пересвідчитися що це предмети схожі на детонатори.В подальшому проведуть допити щоб пересвідчитися що медсестра - насправді медсестра а не яка небудь прокурорша поклонська в підпіллі. :-)

Навіщо ти, гладіаторе підставив медсестру?

Вона твоя родичка? :lol:

То ж вона зберігала ліки для твої головушки.

В засРашці голову лічать детонаторами? Ну ви там феєричні дятли! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 прохожий 10.10.2017 11:14
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Правник:
Як поліцейські опинились у сараї медсестри і чому вилучені пристрої не упаковані.

В сараі опинилися мабуть через двері,пристроі не упаковані тому, що розпакували щоб пересвідчитися що це предмети схожі на детонатори.В подальшому проведуть допити щоб пересвідчитися що медсестра - насправді медсестра а не яка небудь прокурорша поклонська в підпіллі. :-)

Навіщо ти, гладіаторе підставив медсестру?

Вона твоя родичка? :lol:

То ж вона зберігала ліки для твої головушки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Антирашист 10.10.2017 11:04
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Правник:
Як поліцейські опинились у сараї медсестри і чому вилучені пристрої не упаковані.

В сараі опинилися мабуть через двері,пристроі не упаковані тому, що розпакували щоб пересвідчитися що це предмети схожі на детонатори.В подальшому проведуть допити щоб пересвідчитися що медсестра - насправді медсестра а не яка небудь прокурорша поклонська в підпіллі. :-)

Навіщо ти, гладіаторе підставив медсестру?

Вона твоя родичка? :lol:
Вона прохожему - сєстра по "разуму" ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 СОЛДАТ 10.10.2017 10:40
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Правник:
Як поліцейські опинились у сараї медсестри і чому вилучені пристрої не упаковані.

В сараі опинилися мабуть через двері,пристроі не упаковані тому, що розпакували щоб пересвідчитися що це предмети схожі на детонатори.В подальшому проведуть допити щоб пересвідчитися що медсестра - насправді медсестра а не яка небудь прокурорша поклонська в підпіллі. :-)

Навіщо ти, гладіаторе підставив медсестру?

Вона твоя родичка? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 прохожий 10.10.2017 09:18
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Правник:
Як поліцейські опинились у сараї медсестри і чому вилучені пристрої не упаковані.

В сараі опинилися мабуть через двері,пристроі не упаковані тому, що розпакували щоб пересвідчитися що це предмети схожі на детонатори.В подальшому проведуть допити щоб пересвідчитися що медсестра - насправді медсестра а не яка небудь прокурорша поклонська в підпіллі. :-)

Навіщо ти, гладіаторе підставив медсестру?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 прохожий 10.10.2017 09:01
Цитую Своє бачення:
Те, що саме медсестра зберігала пристрої потрібно ще довести, але недолугих пінкертонів це зовсім не цікавить. Їм головне щоб показник був.

Так, поліцаї їх самі підкинули, адже тяжкі злочини вони розслідувати не вміють, а вчитися не хочуть. Їм би тільки бабоси збити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 СОЛДАТ 09.10.2017 16:44
Цитую Правник:
Як поліцейські опинились у сараї медсестри і чому вилучені пристрої не упаковані.

В сараі опинилися мабуть через двері,пристроі не упаковані тому, що розпакували щоб пересвідчитися що це предмети схожі на детонатори.В подальшому проведуть допити щоб пересвідчитися що медсестра - насправді медсестра а не яка небудь прокурорша поклонська в підпіллі. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Пошукач 09.10.2017 14:02
ще одну ку....у випустили https://germania.one/2017/06/15/medsestra-ubijca-vyshla-na-svobodu/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Артилерист 07.10.2017 14:15
Це що, наслідки медичної рехворми?