реклама

реклама

Нинішня увага з боку правоохоронних органів нагадала міському голові часи екс-губернатора регіонала Сергія Тулуба. Про це він щойно заявив журналістам, інформує "Прочерк"

1402247083_eea0f2d1c442

-Я можу зрозуміти, коли перевіряють департамент, я сам звертався до правоохоронних органів, щоб вони перевірили департамент ЖКГ. Але коли у моєї матері правоохоронці ходять по городу, це вже занадто, - заявив Бондаренко.

Це викликало у мера почуття дежавю.

- Мені це нагадує, коли за часів Тулуба у моєї матері виміряли, на якій відстані у неї гараж стоїть, - сказав Анатолій Васильович.

Також міський голова пояснив, що представники департаменту фінансової поліції перевіряли майновий стан його матері.

- Я хотів запропонувати, щоб вони картоплю в погребі порахували і тушонку, - сказав мер.

реклама

Коментарі  

 
-2 #20 СОЛДАТ 11.10.2017 10:57
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
Шукали закопаний на городі бутиль самогону... ;-)

Солдату на похміля.

Я не п"ю.На відміну від тебе сепарок :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Пессимист 11.10.2017 09:33
Цитую Время летит:
Цитую Патріот:
Тіки не нада ля ля...скільки ж можна вішать на папєрєдніків...при Тулубі "кастрюлю" і пальцем ніхто не трогав..навпаки кормили з миски щоб підгавкував те що треба


29 квітня 2013, 16:44 Прочерк
Щойно депутати Черкаської міської ради ухвалили новий склад виконавчого комітету. За проголосували 35 депутатів
Першим заступником міського голови залишився регіонал Віктор Беззубенко. Заступником мера стали Борис Євмина та Павло Карась. Керуючим справами виконкому призначили Валерія Герасименка. Членами виконкому стали Анатолій Бондаренко, Станіслав Овчаренко («Батькивщина)

Практически ничего не поменялось, как сидели при Партии регионов и Тулубе в исполкоме так и после революции сидят те же люди. Главное правильные патриотические лозунги озвучивать. Странный и доверчивый, а возможно банально продажный у нас народ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 черкаська мода 11.10.2017 07:48
політика-це не спекуляція публічно згадувати мам в якості прикриття ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Т-50 10.10.2017 19:03
Готуйтеся! Вивчайте Румунію! А все так легко починалося!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 прохожий 10.10.2017 18:23
Цитую СОЛДАТ:
Шукали закопаний на городі бутиль самогону... ;-)

Солдату на похміля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Лего 10.10.2017 17:51
А якщо в городі ще копнуть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 молодь 10.10.2017 16:53
А наша поліція таки дуже знахабніла
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Время летит 10.10.2017 15:23
Цитую Патріот:
Тіки не нада ля ля...скільки ж можна вішать на папєрєдніків...при Тулубі "кастрюлю" і пальцем ніхто не трогав..навпаки кормили з миски щоб підгавкував те що треба

29 квітня 2013, 14:47 Прочерк
О 16.00 в Черкаському міськвиконкомі розпочнеться сесія міської ради. У порядку денному – затвердження нового складу виконавчого комітету
Як прокоментував у п’ятницю журналістам голова фракції Партії регіонів у міськраді Ігор Мельников, затримки виникли через уважний підбір нових кадрів
29 квітня 2013, 16:44 Прочерк
Щойно депутати Черкаської міської ради ухвалили новий склад виконавчого комітету. За проголосували 35 депутатів
Першим заступником міського голови залишився регіонал Віктор Беззубенко. Заступником мера стали Борис Євмина та Павло Карась. Керуючим справами виконкому призначили Валерія Герасименка. Членами виконкому стали Анатолій Бондаренко, Станіслав Овчаренко («Батькивщина)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #12 Надія. 10.10.2017 14:13
Залізяка за період мерства відчув себе недоторканим. І так це йому сподобалось що ніяк не може зрозуміти, чому і хто може задавати якісь питання по надбаному майну. Та ні ,Толя ,ти міський голова і з тебе першого повинні були питати. З першого дня роботи повинен бути до цього бути готовим. Посади не завжди спасають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #11 Патріот 10.10.2017 14:01
Тіки не нада ля ля...скільки ж можна вішать на папєрєдніків...при Тулубі "кастрюлю" і пальцем ніхто не трогав..навпаки кормили з миски щоб підгавкував те що треба...