реклама
Кредит готівкою
реклама
Прокуратурою області постійно вживаються заходи щодо ефективного та якісного реагування на неправосудні судові рішення у кримінальних провадженнях, а також забезпечення належної участі в їх перегляді в апеляційному порядку, повідомили "Прочерку" в прес-службі прокуратури Черкащини.

prokuratura Упродовж 9 місяців 2017 року міськрайсудами області з ухваленням обвинувальних вироків розглянуто 1106 кримінальних проваджень, з яких 1048 - за участю прокурорів місцевих прокуратур.

На неправосудні рішення суду в кримінальних провадженнях за чинним Кримінальним процесуальним кодексом України прокурорами подано 260 апеляційних скарг та 55 касаційних скарг подано прокуратурою області на рішення судів першої та апеляційної інстанцій, ухвалені за чинним Кримінальним процесуальним кодексом України.

Поточного року апеляційним судом області з участю прокурорів прокуратури області розглянуто 494 кримінальних провадження, задоволено апеляційні скарги прокурорів про зміну та скасування незаконних судових рішень у кримінальних провадженнях стосовно 220 осіб (вироків щодо 132 осіб).

Упродовж січня-вересня 2017 року за апеляційними скаргами прокурорів апеляційним судом скасовано 11 незаконних реабілітуючих рішення судів першої інстанції.

Таким чином, діяльність прокуратури області спрямована на відшукання найбільш ефективних методів з реалізації права на апеляційне та касаційне оскарження задля дотримання законності у здійсненні судового провадження, а також ухвалення законних судових рішень та запровадження засобів, які позитивно позначаться на якості прокурорського реагування.

Робота на вказаному напрямі триває. Про це інформує прес-служба прокуратури області

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
Театр