реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама

Жителі деяких черкаських будинків обурені відсутністю опалення у себе вдома, попри початок опалювального сезону.

Так, черкащанка Тетяна Поліщук у коментарі «Прочерку» розповідає:

«Вже три дні ЗМІ повідомляють, що у Черкасах розпочався опалювальний період. Може на папері і розпочався, але за адресою Хоменка 14/2 батареї навіть не прогрівались. Дзвонили в СУБ, ТЕЦ, написала заяву директору департаменту ЖКГ та просила щоб прийшли слюсарі або викликали теплову інспекцію, або не нараховували платню за тепло до вирішення проблеми та все марно. Ніхто нічого не робить. батареї холодні, та ще й платити ми за них повинні», - переповідає пані Тетяна.

Керівник Соснівської СУБ Руслан Моторний пояснює: на всю потужність надавачі тепла не запрацюють доти, доки не буде холодів.

- Доки температура повітря не знизилась, у більшості будинків гарячих батарей не буде. Це пов’язано з тим, що теплопостачальники не надають поки теплоносій у повному обсязі, - говорить пан Моторний.

Із запитанням, чи змушені будуть черкащани платити за псевдо опалення і чому інспектори не відгукуються на звернення мешканців міста, аби зафіксувати відсутність опалення, «Прочерк» звернувся у ТЕЦ. Однак, там прокоментувати ситуацію не змогли, пославшись на відсутність керівництва, та пообіцяли роз’яснити згодом.

Відзначимо, що у вівторок під час наради в Черкаській міськраді представник ТЕЦ Віктор Олексенко пояснював, що за один день запустити опалення в місті неможливо.

реклама

Коментарі  

 
+1 #5 Думка 14.10.2017 08:51
Це знущання над людьми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Светлана 13.10.2017 18:32
Смілянська 42 тепла немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Анатолий 13.10.2017 18:30
Так званий голова утвореного з порушенням законодавства України ОСББ „Гагаріна 83” Гопка повыдомив, що до 16 жовтня опалення в нашому будинку включено не буде! Холодомор - 2017 розпочато!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 NET 13.10.2017 17:15
Смілянська 2 тепла немає. Холодно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 сергій 13.10.2017 16:43
В Чорнобаї теж в квартирах ніхто не думає отоплення включати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама