реклама
Програма навчання депутатів
З часу, коли екс-начальника ГУНП України в Черкаській області Владислава Пустовара звинуватили у дачі хабара заступнику голови Національної поліції за проходження атестації, минуло вже понад півтора року. Більше року вже справа колишнього очільника поліції Черкащини знаходиться у суді. За цей час відбулося всього лиш декілька судових засідань із близько 15 тих, що мали відбутися. Про це у студії «ВиЧЕрпно» розповів сам Владислав Володимирович.

3b3c986b9a

За його словами, фактично «справу по суті навіть не почали розглядати». Всі ж переноси судових засідань відбувалися не за його ініціативи, і не за ініціативи сторони захисту.

На самому початку Владиcлав Пустовар справу проти себе назвав сфабрикованою. І вже в травні цього року отримав першу перемогу: суд визнав незаконним його звільнення і поновив на посаді радника голови Нацполіції України. Проте колишній головний поліціянт Черкащини відмовився від цієї посади.

- Коли вступив в дію новий Закон про Національну поліцію, всіх тодішніх начальників управління МВС в областях перевели на посади радників голови Національної поліції і на них тимчасово поклали обов’язки начальника Головного управління національної поліції. Для чого це робилося? Для того, щоб, можливо, звільнити тих осіб, які не відповідали якимось критеріям. Тому що звільнити начальника ГУНП більш складно. З цієї ж посади мене і звільнили, проте як підтвердив суд — незаконно. Дійсно, в травні було рішення суду, воно вже вступило в законну силу, мене поновили на цій посаді. Але після поновлення я звільнився. Вважаю, що поки що не маю морального права працювати в правоохоронній системі, поки немає виправдувального вироку по кримінальному провадженню, яке, я вважаю, проти мене сфальсифіковано, — розповів Владислав Володимирович.

Коли ж буде виправдувальний вирок, а колишній правоохоронець впевнений, що він буде, тоді він звернеться із заявою про працевлаштування до лав Нацполіції. Тоді ж, обіцяє Владислав Пустовар, він розповість, хто стояв за фальсифікацією справи проти нього і кому це було вигідно.

Наразі ж Владислав Пустовар ніде не працює, займається оформленням документів на пенсію.

- Є декілька пропозицій, як буду працювати — повідомлю, — зауважив пан Пустовар.

Але Владислав Володимирович має надію повернутися на очолювану колись ним посаду. І як тільки його виправдають, напише заяву…. а от чи підпишутьі, час покаже…

реклама

Коментарі  

 
-5 #3 пенсіонер 18.10.2017 15:39
Бажаю Владу перемоги,бо він- порядна людина і справжній правоохоронець( не чета хоп мусорку).Настане час- прийду особисто на третій поверх і привітаю Дожевем,тримайс я.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Містянин 18.10.2017 15:12
Пан Пустовар на собі відчув як працює правоохоронна система України. Жаль, що перебуваючи на посаді керівника поліції Черкащини він нічого не робив задля усунення негативних проявів в її роботі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 Хоп, мусорок! 18.10.2017 11:16
Досить мріяти. Йди вже працюй - халява закінчилася.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама