реклама

реклама

«Чиновники і депутати, які приходять до влади у Черкасах, є представниками кримінальних організацій». Про це в ексклюзивному інтерв’ю «Прочерку» заявив керівник черкаського осередку «Національного корпусу» Дмитро Кухарчук.

kuharchuk

«У місті є два кримінальних угрупування. Одне уособлюється обличчям так званого «Торпеди». Цей бандитський клан виник ще в середині 80-х років. Багато чиновників та депутатів міськради мають відношення до цього бандитського клану. Вони повсюди мають своїх людей. Є й інший клан. Вони зараз намагаються складати конкуренцію. Сумно, що в нашому місті це все відбувається», - розповів Кухарчук.

Він також перерахував тих, хто на його думку, до бандитських кланів у Черкасах не належить.

Детальніше про це та багато іншого читайте цієї суботи в першому інтерв’ю нового циклу «Прочерку» «Суботнє інтерв’ю».

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Максим 21.10.2017 11:32
Зазвичай у корупції та іншій бісовщині звинувачують ті хто просто не мав можливості...алеб за любки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
 
 
+9 #11 Січкарь 20.10.2017 13:00
Прикидається, чи дійсно тупеньке дитя?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+60 #10 Верник 20.10.2017 11:34
Нещодавно рішенням міської ради у центрі міста Дісканту виділили землю за ціною у 10 раз нижчою ринкової. За це разом з "торпедівцямии" і Толею-мером голосували завзяті борці з ОЗГ, твої Кухарчук, колеги-націоналісти : Шило, Куча, Ведула і іже з ними. Ви усі тоді хто??? Не кримінальне угрупування???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #9 В. Белий 20.10.2017 11:27
Цитую владимир:
пукнул пацан и все. Ты фамилии назови ! Слабо ?

так він же з ними кожен день за руку здоровається і інодві грошенята ділить))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #8 Позаяк 20.10.2017 10:43
Цитую pir:
Все місто зараз спостерігае тільки за одним одним організованим угрупуванням, футбольних фанатів азов. На облдержадмініст рацію напали, жінок побили, магазин пограбували. Весь час щось блокують, кришують, вимагають. Кто вас на це уповноважував?

На усіх нападають, окрім кримінальних угрупувань (про них тільки балакають). Що б це означало?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #7 Черкас 20.10.2017 09:49
Хороша інтрига в "анонсі" такого інтерв"ю. Задрипанцям-політиканам є привід понервувати, очікуючи його публікації.
Тільки навряд чи це буде серйозна аналітика, швидше за все - озвучування банальної інфи, яку й так знають усі Черкаси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Коваль 20.10.2017 09:30
Оце Господи, ще й по суботах будете жахать людей подібними інтерв*ю!:))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #5 Ромка 20.10.2017 09:23
Всі це й без нього добре знають.І що?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #4 pir 20.10.2017 08:45
Все місто зараз спостерігае тільки за одним одним організованим угрупуванням, футбольних фанатів азов. На облдержадмініст рацію напали, жінок побили, магазин пограбували. Весь час щось блокують, кришують, вимагають. Кто вас на це уповноважував?