реклама

реклама

Без імені В ефірі російського радіо екс-мер Черкас регіонал Володимир Олійник заявив, що підтримує мітингувальників під Верховною Радою. Фрагмент інтерв’ю втікача розмістив блогер Мирослав Олешко у «Фейсбуці», повідомляє vikka.ua.

«Я не тільки підтримую акцію, там стоїть одна моя палатка. Я її фінансую. Там черкащани. Вони звернулися до мене. Я їх давно знаю», – зазначив втікач.

Він також уточнив, що покриває витрати, пов’язані із утриманням намету.

Нагадаємо, акція під назвою «Всеукраїнський збір» почалася під стінами Верховної Ради 17 жовтня. Її учасники вимагають ухвалити закони про скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду і зміни виборчого законодавства. Частина мітингувалтників втановили під будівлею парламенту намети.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Черкащани 23.10.2017 16:44
Воно таке жаднюче, що за копійку..., далі самі здогадаєтесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Ох 23.10.2017 12:52
Рідкий провокатор....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 язон 23.10.2017 12:51
Цитую ОЛНК ПНХ!:
С тобой, придурок ростовский, уважающий себя черкасчанин на одном гектаре... газету почитать не сядет, а не то что твои вонючие рашко-рубли Иуды брать :-x

К сожалению, не все черкащане себя уважают. Ососбенно - черкасские политиканы (политиков у нас вообще не видать). С тем же Олейником повязаны многие деятели нынешней городской власти самых разных политконфессий - от мэра и его замов до отдельных дутапетов горсовета и чиновников горисполкома. Потому - никогда не говори "НИКОГДА!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 ДЖЕКО 23.10.2017 12:09
Що йому та палатка, він через Мушієка і Шабанова намагається реально в Черкасах рулити. І не лише через них.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Ти ба, який дєятєль! 23.10.2017 11:33
Шістка кремлівського окурка знову возомнила себе "вєлічіной в палітікє"? :-x
Іди до "міністра" Мединського в секретарки - ви одне одного варті, **** штопані!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 пенсіонер 23.10.2017 11:28
Таких дурнів, що повірять Олійнику в Україні майже не залишилось.Фінансіст-сам харчується на московських смітниках, а строє із себе спонсора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Верник 23.10.2017 11:09
ти ба який патриот
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 ОЛНК ПНХ! 23.10.2017 10:56
С тобой, придурок ростовский, уважающий себя черкасчанин на одном гектаре... газету почитать не сядет, а не то что твои вонючие рашко-рубли Иуды брать :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Хвільм *Мєчти Бєглого* 23.10.2017 10:41
Гарна світлина) Вована сфоткали в момент, коли він на горшку сидів? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Вау! 23.10.2017 10:37
"Він також уточнив, що покриває витрати, пов’язані із утриманням намету"(С)
Це, тіпа, лоху сказали, щоб він забашляв за газифікацію палатки, гаряче водопостачання і каналізацію? :lol: :lol: :lol: