реклама

реклама

«Ми не втручаємось у виборчий процес», – коротко реагує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на закиди представника Нацкорпусу Дмитра Кухарчука.

index

Нагадаємо, як писав Кухарчук, через події 17 жовтня, що мали місце в Києві, представники правоохоронної системи намагалися вручити ветерану АТО з батальйону «Айдар», кандидату від Національного Корпусу на посаду голови Степанківської ОТГ Нестеренку Миколі підозру. Побратими пов’язали тиск на АТОвця з виборами, адже Микола Нестеренко є кандидат на посаду голови Степанківської ОТГ від Національного Корпусу. Національний корпус навіть бачить в цій ситуації тінь обласної влади.

У коментарі «Прочерку» голова ОДА зауважив: «Добре було б, аби політики перед тим, як робити гучні заяви, спершу розбирались у питанні».

Загалом, як додає Юрій Ткаченко, 29 жовтня відбудуться вибори у 14 ОТГ.

– Як бачите, об’єднавчі процеси активізувались – громади побачили переваги на прикладі перших об’єднавців. Суттєвих порушень наразі немає. І я закликаю всіх учасників виборчого процесу дотримуватися законів, – зазначив Ткаченко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Марина. 28.10.2017 08:38
Цитую Принциповий, не Хвьодор:
Прочитав. Посміявся. Сплеск "антиткаченківсь кої" ахінеї в коментах - і все це на руццком язикє.
Совпадєніє? Нє думаю!(С)
Комусь дуже хочеться "звести лобами" голову ОДА і націоналістів, а "переключитися" на українську мову при цьому - забув. :lol:

"Смеётся тот,кто смеётся последним".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Принциповий, не Хвьодор 27.10.2017 09:40
Прочитав. Посміявся. Сплеск "антиткаченківсь кої" ахінеї в коментах - і все це на руццком язикє.
Совпадєніє? Нє думаю!(С)
Комусь дуже хочеться "звести лобами" голову ОДА і націоналістів, а "переключитися" на українську мову при цьому - забув. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Ткаченко - это голова!!! 26.10.2017 14:47
Цитую федор принципиальный:
А каким образом и по какому закону этот неуч и за какие бабки оказался в кресле губернатора ?


Дык интересно другое - по всем рейтингам - последний, КВУ наехал за фальсификацию выборов, куча критики, а Петя-царь не выгоняет. Почему? Потому что Юра точно знает кому, куда и сколько регулярно завозить. Юра - голова!!! (Царя интересует только регулярный завоз. А на рейтинги на*** ть.) А вы говорите неуч... Голова!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Гюрза. 26.10.2017 10:58
ткаченко,тебе поверить,себя обмануть.Вы шакалье племя,иуды по убеждению, прекрасно понимаете,что теряете власть и готовы на любой подлог,чтобы её(власть)сохра нить. но архивы,как мы знаем не горят и за все те преступления,ко торые вы плебеи совершили перед Украинским Народом в скором времени придётся отвечать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Остап 26.10.2017 10:45
Друзьям всё,а врагам-закон.ткаченко,не тебе говорить шестёрке порошенковской, про закон. Вся ваша братия давно уже положила на конституцию всё и вся. Ну я вас уверяю,что не все,кто готов отдать всего себя за Украину выехал за её пределы,полност ью разочаровавшись в державе и наказание вас гнид,не за горами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 федор принципиальный 26.10.2017 09:17
А каким образом и по какому закону этот неуч и за какие бабки оказался в кресле губернатора ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 РезидентЪ 26.10.2017 04:12
Цитую Ткаченко:
У коментарі «Прочерку» голова ОДА зауважив: «Добре було б, аби політики перед тим, як робити гучні заяви, спершу розбирались у питанні».


Ишь ты ! Сказал как отрезал. Какой моск !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Пенсіонер 25.10.2017 19:26
Так, голова ОДА правий, потрібно дотримуватись законів. Але законів повинні дотримуватись всі, в тому числі і можновладці. Зокрема, вони мають виплачувати доплати дітям війни, інвалідам-чорнобильцям, інвалідам війни у розмірах встановлених законами.