реклама
Програма навчання депутатів
УДПУ імені Павла Тичини взяв участь у Дев’ятому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» та Шостій міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «WorldEdu», що відбулися 24-26 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

0(1)

У конкурсі з тематичної номінації «Інновації в діяльності вищого навчального закладу з інтернаціоналізації освіти та науки» університет здобув золоту медаль.УДПУ також був нагороджений дипломом за активну інноваційну діяльність і підвищення якості навчально-виховного процесу. Подяку за активну організаторську діяльність із впровадження інновацій у оновлення змісту освіти винесено ректору університету Олександру Безлюдному.

У рамках виставки науковці УДПУ провели презентацію на тему «Від учасника Малої академії наук до науковця високого рангу», під час якої обговорювалися питання діяльності Регіонального центру МАН як форми інноваційної діяльності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама