реклама

реклама

Для подружжя Одаричів новорічні свята – це можливість відпочити від суєти. Фото з мережі Фейсбук

Для подружжя Одаричів новорічні свята – це можливість відпочити від суєти. Фото з мережі Фейсбук

Міський голова Черкас Сергій Одарич від учора перебуває у відпустці за власний рахунок. Про це «Прочерку» повідомили у прес-службі мерії.

Мер взяв відпустку з 4 по 6 січня. Його обов’язки виконує перший заступник міського голови Віктор Беззубенко.

Приступити до роботи Сергій Одарич повинен з вівторка, 10 січня.

Як зазначили в прес-службі мерії, Сергій Одарич різдвяні канікули проведе в Україні.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Сергій з Кривалівки 09.01.2012 01:13
Бачили дурні очі, що купували - тепер їжте, щоб вам повилазило!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Анатолій 05.01.2012 19:51
Одарич починає нагадувати Льоню-Космоса.То в відпустці,то взагалі хто зна де за кордоном!Його більше нема на роботі чим є:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Mardo 05.01.2012 18:48
Людина стала жити тільки для себе.І для милої))))
Що ж тут поганого?
Та й холодно в Черкасах,є тепліші краї.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #5 юр к-о 05.01.2012 16:45
лаяти мера міста можуть тільки невігласи, які уявлення не мають про обсяг роботи яку доводиться виконувати у мерії. може, черкасам треба олійник чи волошин чи попов чи добкін ? - та ні. То берегти такого мера треба, шановне панство !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Оксана Колісник 05.01.2012 16:22
Злі ви! Він, певно, поїхав слухати якийсь європейський оркестр. Там кожне містечко має "мунік". Та й в Україні - оно на такій любій СО Львівщині - мало не в кожному містечку є. На Івано-Франківщині... Прагнуть до Європи і у себе її досвід переймають, шукають варіанти і в кризовій ситуації. По-європейські - з думкою про майбутнє. А от наш міський голова дуууже люблять "себе в Європі", а от з "Європою в собі" - не склалося.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 З країни Паханат 05.01.2012 13:33
Пахарь, блін, - тільки подорожує та у відпустки ходить, а для чого працювать, - лохторату пару фестивалів проведе і виберуть знову...