реклама

реклама

Черкаська міська рада не змогла подолати вето міського голови, повідомляє «Інфоміст».

2017-11-10 10.16.17

Раніше Анатолій Бондаренко ветував 13 рішень, ухвалених депутатами на минулому засіданні. Для подолання вето потрібно 28 голосів депутатів.

Першим депутати розглянули проект рішення про відставку виконавчого комітету. Його підтримали в залі лише 13 депутатів.

Ще перед початком голосування голова фракції «Свобода» Ярослав Нищик заявив, що свободівці не братимуть участь у голосуванні.

– Фракція «Свобода» у такій ситуації не бачить необхідності розглядати ці питання, оскільки зрозуміло, що ми тільки витратимо час, – зазначив Нищик.

Натомість секретар міськради Олександр Радуцький «заспокоїв» депутатів, які голосували за вказані рішення на попередньому засіданні.

– Попри те, що ми не наберемо сьогодні 28 голосів, на сьогодні в раді є всі ці самі 13 проектів рішення, які ті ж самі депутати ще раз зареєстрували. На наступне пленарне засідання знову будемо їх голосувати. Впевнений, що ми будемо голосувати їх до того часу, поки міський голова перестане зупиняти їхню дію. Що б не казали за Одарича, за 9 років свого мерства він видав лише 8 розпоряджень про зупинення рішень міської ради. А в нас за одну сесію – 13, – сказав Радуцький.

реклама

Коментарі  

 
+3 #7 Мануфактурщик 11.11.2017 12:55
Цитую РезидентЪ:
Цитую Любов Майборода:
Анатолію Бондаренко пора переходити у наступ.

У куда вам переходить в наступление ? Куда ? Вы колхозники и так все захватили. Не продохнуть от вас нигде.

Не переживай - п(р)одОхнешь обязательно! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 РезидентЪ 11.11.2017 11:38
Цитую Любов Майборода:
Анатолію Бондаренко пора переходити у наступ.

У куда вам переходить в наступление ? Куда ? Вы колхозники и так все захватили. Не продохнуть от вас нигде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Изя 11.11.2017 10:46
Цитую Олесь:
Гнати треба черкаську корейку у три шиї! Чому Бондаренко терпить таке свавілля спеціаліста по баранячим хвостам? На смолокурку цього пройдисвіта!

Ну это же так пхосто.Почему до сих пох не сидит янукович и его банда,а наобохот,даже очень не плохо себя чувствуют.Отвечаю-потому что у януковича есть папочка на потхошенка-вальцмана,а хадуцкого-на бондахенка и далее по списку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Любов Майборода 10.11.2017 21:05
Про дії Радуцького можна сказати, що він втрачає оригінальність. І це ознака його поразки в боротьбі з мером. Відсутні аргументи про необхідність зміни виконкому. відсутні механізми формування нового виконкому. Місто чекає проведення ремонтів доріг, шкіл, лікарень. Анатолію Бондаренко пора переходити у наступ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Ностальжи? 10.11.2017 17:07
Шо, Шурка, заскучав за Одаричем?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Олесь 10.11.2017 16:46
Гнати треба черкаську корейку у три шиї! Чому Бондаренко терпить таке свавілля спеціаліста по баранячим хвостам? На смолокурку цього пройдисвіта!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Моня 10.11.2017 16:38
Радуцький, Згіблов, Зоря - перші па**юки в Черкасах, так тримати!