реклама
Програма навчання депутатів

245591 Золотоніським міськрайонним судом засуджено до позбавлення волі серійного крадія.

В судовому засіданні встановлено, що 42-річний житель м. Золотоноша маючи не зняту й непогашену судимість, на шлях виправлення не став та в період іспитового строку вчинив ряд умисних злочинів проти власності.

Так, злодій в листопаді 2016 року, перебуваючи в домоволодінні в с. Ковтуни здійснив крадіжку планшету «Samsung Galaxy TAB-2», чим спричинив матеріальних збитків потерпілій на загальну суму 2946,40 грн.

Він же, продовжуючи свої злочинні дії в січні 2017 року, перебуваючи в м. Золотоноша проникав до будинків звідки здійснив крадіжку  мобільного телефону «SAMSUNG SM-G350E», портативного DVD чорного кольору марки «SAMSUNG», автомобільного телевізора марки «LG» чорного кольору, мобільного телефону марки «SAMSUNG», мобільного телефону «Nокіа 210.2», телевізора марки «LG 21SA3RD-Z7».

Крім того, злодій в лютому 2017 року, перебуваючи в м. Золотоноша маючи прямий умисел на вчинення нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, переслідуючи корисливий мотив, розуміючи протиправний характер своїх дій та бажаючи настання негативних наслідків, відштовхнувши рукою потерпілу з вхідних дверей, діставши ніж і тримаючи його в правій руці, почав висловлювати на її адресу погрози її життю та здоров’ю, які вона сприймала як реальну небезпеку для свого життя та здоров’я, та вимагав у потерпілої зняти з пальця золоту обручку і віддати йому, після чого остання, боячись за своє життя та здоров’я, виконала вимогу злодія, який заволодів золотою обручкою потерпілої 583 проби, вагою близько 8 гр.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка за ч. 2, 3 ст. ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло) та ч. 1 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій)) призначивши покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Золотоніська місцева прокуратура

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама