реклама

реклама

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань ЖКГ Черкаської міськради було розглянуто звернення колективу ПАТ «Черкасиобленерго» щодо заборгованості з заробітної плати. Працівники підприємства не отримують її два останні місяці. А все тому, що Обленерго має заборгованість перед Енергоринком, яка виникла через заборгованість ПАТ «Азот» перед ПАТ «Черкасиобленерго». Хімічний гігант спожив енергії на майже 1,7 млрд грн і не заплатив за це.

Про це у «Фейсбуці» інформує секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

23519021_1284235265015163_4810304466480880562_n

«Працівники Обленерго доведені до відчаю, звільняються й готові страйкувати. У зимовий період така ситуація є небезпечною. Саме тому на комісії ми вирішили звернутися до мера Черкас та губернатора області з вимогою провести засідання комісій з надзвичайних ситуацій й у разі невирішення питання щодо виплати заборгованості, розглянути можливість запровадження в місті надзвичайного стану», – пише секретар міськради.

реклама

Коментарі  

 
-1 #17 Щур 15.11.2017 07:31
Шурік вже ге знає як захистити рідне крісло))) Вже і в цю тему встряг! Трудяга! Яка потрібна людям особистість!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Не хвілолохічно 14.11.2017 21:04
Цитую Вася:
Слова " дурак " не існує в українському правопису.

Странно (дивно, єслі шо). Дурак-"надзвичайник" є, а слова немає. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Темный 14.11.2017 19:13
Цитую Черкащанин:
Він дурак чи просто не знає визначення терміну "надзвичайний стан"?!!

Да действительно, какой там стан, если отключат электричество в домах, освещение на улицах, школах, садиках и больницах, пропадет связь, интернет, отключатся банкоматы, подача воды в дома, откачка фекалий, подача газа в котельные и дома, отключатся насосы на автозаправках, погаснут светофоры ну еще может быть какая-то мелочь. А так вообще какой там надзвычайный стан для умного "черкащаника", так, сущие мелочи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 федор принципиальный 14.11.2017 18:57
К делу когда перейдете трепачи,пример-шурик достает из-под матраса 400.000баксов,тренн ины,бондаренки и вся гнилая шушера вытаскивает свое"честно заработанное" и платят зарплату работникам"Облэнерго",не забудьте ткаченковых-овчаренковых-это решение как помочь людям,а не собираться месяцами и протирать штаны в креслах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Меломан 14.11.2017 18:56
Цитую Надія.:
Цікаво чи по цьому питанню Каструля повіявся до Фірташа в Женеву? Напевне і Валерію з собою прихватив, щоб прийняла участь в черговому конкурсі? Результатами торгів буде черговий злив комунальних підприємств, чи обмежаться працевлаштуванн ям депутатів в виконкомі та виділеннями ділянок землі в Соснівці?

Яку Валерію? Що репп начитує?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Наталія 14.11.2017 17:50
Чому суб`єкти господарської діяльності не звертаються до суду? Ми за світло платимо. Нормальні працівники давно з підприємства повтікали. А крахороби, які тільки кричать вміють мутять воду. :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Доктор Про 14.11.2017 17:45
Цитую Пcихіатр:
У інваліда ІІ групи Олександра Радуцького - чергове загострення. Терміново - на лікування. Місто не може бути заручником ....................

Укол сібазону і товарища попустить :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Поліція 14.11.2017 17:44
І що дасть введення надзвичайного Стану? Дурик, ЩО ТИ БУДЕШ РОБИТИ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Черкащанка 14.11.2017 16:13
Цитую Вася:
Слова " дурак " не існує в українському правопису.

Та справа не в правопису дурень чи дурак? Справа в тому, він дійсно відповідає цьому!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Надія. 14.11.2017 15:26
Цікаво чи по цьому питанню Каструля повіявся до Фірташа в Женеву? Напевне і Валерію з собою прихватив, щоб прийняла участь в черговому конкурсі? Результатами торгів буде черговий злив комунальних підприємств, чи обмежаться працевлаштуванн ям депутатів в виконкомі та виділеннями ділянок землі в Соснівці?