реклама
Кредит готівкою
реклама

Колишній виконуючий обов’язки міського голови Смілянської міськради Віктор Федоренко дозволив собі нецензурні вислови по відношенню до Міхеїла Саакашвілі, який, нагадаємо, нещодавно приїжджав до Сміли «вмикати тепло».


Так, у мережі з’явилось відео, на якому Федоренко розповідає, що хотів би «скрутити» грузинського екс-президента і «вставити йому правий кручений».

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Константин Сергеев 25.11.2017 20:53
Эта когорта управляет нашими с Вами жизнями. Таковы и результаты. А главный барыга: основатель партии регионов; верноподданный министр Януковича; оффшорный олигарх, ведущий бизнес в стране-агрессоре; (СМИ писали, что его сынок - ныне выдающийся депутат - как раз в дни расстрелов на Майдане регистрировал купленные новенькие дорогие иномарки) - известный лжец - практически ни одно предвыборное обещание ни его, ни его партии не выполнено. Медреформа: официальные цены на хирургические операции будут составлять десятки и сотни ТЫСЯЧ гривен (новые расценки уже поступают в медучреждения) - вот это настоящий геноцид народа! А "народ безмолвствует"! (А.С.Пушкин). Патаму чта война! И она будет продолжаться, чтобы эта кодла оставалась у власти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Константин Сергеев 25.11.2017 20:50
Да, нам всё по-барабану. Лишь бы человек был "хороший" (т.е. свой). Подивіться: цей картавий вчитель історії (що саме по собі нонсенс) - ноль без палички - став третьою особою в державі, а зараз ніхто навіть не розуміє, що він балаболить на засіданнях; примітивна прес-секретарка "бувшого" Дріща - його заступниця; якийсь ділок з міського цвинтаря без будь-якої освіти - голова Уряду - ну, це зовсім повний жах... Ще один діяч, як на диво, теж картавий - син секретаря обкому КПРС, без юридичної освіти - головний (за Конституцією) надзиратель за законністю в країні.. Міністр оборони - керівник вишу МВС, який під час Майдану вірноподдано посилав своїх курсантів на оцеплення Майдану, где некоторые, будучи в туфлях, отморозили себе пальцы ног и остались инвалидами. Министр МИДа (опять картавый – прямо эпидемия какая-то) – однокашник главного. До этого в МИДе отвечал за закупки продукции рошена… Этот ряд можно продолжать бесконечно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Достало 23.11.2017 21:13
Країною керують зрадники, запроданці, злодії і корупціонери. Але у всьому цьому безладі, котрий відбувається в Україні, винні ми всі, громадяни України. Ми мовчимо і мовчки спостерігаємо, або в кращому випадку з сусідом на кухні, висловлюємо своє незадоволення керівництвом країни. Чому народ України, не піднімається і не захищає свої-наші законні права ? Хто за нас буде будувати іншу, кращу, незалежну, демократичну країну ? Бандити, які сьогодня сидят в ВР, в КМ, в АП, всі вони разом підтримують свої інтереси, інтереси збагатшення за рахунок народу України. А народ мовчки платить їм данину і мовчки лізе в кабалу-рабство. Чому народ мовчки сплачує Ахметову, Фірташу, Коломойському, Порошенку, Гройсману, ці непосильно високі комунальні тарифи, чому мовчите і дозволяєте над собою знущатись ? У всьому, що відбівається в Україні, винні громадяни України. Хочити змінити країну на краще, піднімайтесь і боріться за свої права.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Ко 23.11.2017 14:03
Цитую Достало:
Цитую Это какой-то позор!:
І Саакашвілі аферист ще той, але такі федоренки - це просто дно. І подібні йому "шарікови" зараз практично скрізь - в яку державну установу не зайди. Ні досвіду, ні розуму, ні етичних норм.
О времена, о нравы!

Вот мне интересно-ты порохобот или просто тролль.Если Саакашвили аферист,хотя я не уверен,что ты знаешь значения этого слова,тогда кто по твоему порошенко и ко.

Ну і гальмо ти. Неувєрєнноє ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Достало 23.11.2017 12:29
Цитую Это какой-то позор!:
І Саакашвілі аферист ще той, але такі федоренки - це просто дно. І подібні йому "шарікови" зараз практично скрізь - в яку державну установу не зайди. Ні досвіду, ні розуму, ні етичних норм.
О времена, о нравы!

Вот мне интересно-ты порохобот или просто тролль.Если Саакашвили аферист,хотя я не уверен,что ты знаешь значения этого слова,тогда кто по твоему порошенко и ко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Дід МаЗай 23.11.2017 10:14
Який їхав - такого здибав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Отто Кац 22.11.2017 21:54
Цитую Черкасчанин:
Уровень культуры просто феерический.И такое :-x :-x :-x руководило Смелой?

Яке обрали - таке й "руководило".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 Это какой-то позор! 22.11.2017 10:25
І Саакашвілі аферист ще той, але такі федоренки - це просто дно. І подібні йому "шарікови" зараз практично скрізь - в яку державну установу не зайди. Ні досвіду, ні розуму, ні етичних норм.
О времена, о нравы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 депутат 22.11.2017 09:16
Така поведінка, висловлювання притаманні злочинним угрупуванням, а не представнику влади, тому сміляни зробили правильний вивід, звільнивши його з посади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #5 Черкасчанин 22.11.2017 08:59
Левко-дурко?Це ти? :oops: