реклама

реклама

Колишній виконуючий обов’язки міського голови Смілянської міськради Віктор Федоренко дозволив собі нецензурні вислови по відношенню до Міхеїла Саакашвілі, який, нагадаємо, нещодавно приїжджав до Сміли «вмикати тепло».


Так, у мережі з’явилось відео, на якому Федоренко розповідає, що хотів би «скрутити» грузинського екс-президента і «вставити йому правий кручений».

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Константин Сергеев 25.11.2017 20:53
Эта когорта управляет нашими с Вами жизнями. Таковы и результаты. А главный барыга: основатель партии регионов; верноподданный министр Януковича; оффшорный олигарх, ведущий бизнес в стране-агрессоре; (СМИ писали, что его сынок - ныне выдающийся депутат - как раз в дни расстрелов на Майдане регистрировал купленные новенькие дорогие иномарки) - известный лжец - практически ни одно предвыборное обещание ни его, ни его партии не выполнено. Медреформа: официальные цены на хирургические операции будут составлять десятки и сотни ТЫСЯЧ гривен (новые расценки уже поступают в медучреждения) - вот это настоящий геноцид народа! А "народ безмолвствует"! (А.С.Пушкин). Патаму чта война! И она будет продолжаться, чтобы эта кодла оставалась у власти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Константин Сергеев 25.11.2017 20:50
Да, нам всё по-барабану. Лишь бы человек был "хороший" (т.е. свой). Подивіться: цей картавий вчитель історії (що саме по собі нонсенс) - ноль без палички - став третьою особою в державі, а зараз ніхто навіть не розуміє, що він балаболить на засіданнях; примітивна прес-секретарка "бувшого" Дріща - його заступниця; якийсь ділок з міського цвинтаря без будь-якої освіти - голова Уряду - ну, це зовсім повний жах... Ще один діяч, як на диво, теж картавий - син секретаря обкому КПРС, без юридичної освіти - головний (за Конституцією) надзиратель за законністю в країні.. Міністр оборони - керівник вишу МВС, який під час Майдану вірноподдано посилав своїх курсантів на оцеплення Майдану, где некоторые, будучи в туфлях, отморозили себе пальцы ног и остались инвалидами. Министр МИДа (опять картавый – прямо эпидемия какая-то) – однокашник главного. До этого в МИДе отвечал за закупки продукции рошена… Этот ряд можно продолжать бесконечно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Достало 23.11.2017 21:13
Країною керують зрадники, запроданці, злодії і корупціонери. Але у всьому цьому безладі, котрий відбувається в Україні, винні ми всі, громадяни України. Ми мовчимо і мовчки спостерігаємо, або в кращому випадку з сусідом на кухні, висловлюємо своє незадоволення керівництвом країни. Чому народ України, не піднімається і не захищає свої-наші законні права ? Хто за нас буде будувати іншу, кращу, незалежну, демократичну країну ? Бандити, які сьогодня сидят в ВР, в КМ, в АП, всі вони разом підтримують свої інтереси, інтереси збагатшення за рахунок народу України. А народ мовчки платить їм данину і мовчки лізе в кабалу-рабство. Чому народ мовчки сплачує Ахметову, Фірташу, Коломойському, Порошенку, Гройсману, ці непосильно високі комунальні тарифи, чому мовчите і дозволяєте над собою знущатись ? У всьому, що відбівається в Україні, винні громадяни України. Хочити змінити країну на краще, піднімайтесь і боріться за свої права.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Ко 23.11.2017 14:03
Цитую Достало:
Цитую Это какой-то позор!:
І Саакашвілі аферист ще той, але такі федоренки - це просто дно. І подібні йому "шарікови" зараз практично скрізь - в яку державну установу не зайди. Ні досвіду, ні розуму, ні етичних норм.
О времена, о нравы!

Вот мне интересно-ты порохобот или просто тролль.Если Саакашвили аферист,хотя я не уверен,что ты знаешь значения этого слова,тогда кто по твоему порошенко и ко.

Ну і гальмо ти. Неувєрєнноє ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Достало 23.11.2017 12:29
Цитую Это какой-то позор!:
І Саакашвілі аферист ще той, але такі федоренки - це просто дно. І подібні йому "шарікови" зараз практично скрізь - в яку державну установу не зайди. Ні досвіду, ні розуму, ні етичних норм.
О времена, о нравы!

Вот мне интересно-ты порохобот или просто тролль.Если Саакашвили аферист,хотя я не уверен,что ты знаешь значения этого слова,тогда кто по твоему порошенко и ко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Дід МаЗай 23.11.2017 10:14
Який їхав - такого здибав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Отто Кац 22.11.2017 21:54
Цитую Черкасчанин:
Уровень культуры просто феерический.И такое :-x :-x :-x руководило Смелой?

Яке обрали - таке й "руководило".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 Это какой-то позор! 22.11.2017 10:25
І Саакашвілі аферист ще той, але такі федоренки - це просто дно. І подібні йому "шарікови" зараз практично скрізь - в яку державну установу не зайди. Ні досвіду, ні розуму, ні етичних норм.
О времена, о нравы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 депутат 22.11.2017 09:16
Така поведінка, висловлювання притаманні злочинним угрупуванням, а не представнику влади, тому сміляни зробили правильний вивід, звільнивши його з посади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #5 Черкасчанин 22.11.2017 08:59
Левко-дурко?Це ти? :oops: