реклама
Програма навчання депутатів

У Білорусі, в місті Річиця, з 03 по 05 листопада 2017 року відбувся І Міжнародний конкурс баяністів – акордеоністів, організований на основі «Кубка світу», який проводить Міжнародна конфедерація акордеоністів. Цей конкурс включає великий спектр категорій: музиканти – солісти та колективи, різні за складом та віком.

IMG_0235

Конкурс проходив у два тури. Для участі в першому турі було подано 262 заявки з 6 країн світу. У другому турі приймало участь  тільки 94 юних музиканта.

Журі складалось з 11 членів, серед яких – заслужені артисти Білорусії (Р.Кудін, М.Івашкін, В.Пліговка, А. Маркович),  України (Б.Мирончук, А.Душний), Росії (П.Уханов, С.Малишев, А.Козлов). Головою журі був  заслужений артист  України, професор Одеської консерваторії Мурза В. А.. Організатор конкурсу – магістр мистецтв, лауреат Міжнародних конкурсів, володар спеціальної премії Президента Білорусі, директор міжнародної школи та національного агентства «Akko - Premium»  Антипов Трохим Олександрович.

Місто Черкаси було представлено за рахунок програми «Черкаські таланти»  талановитим юним баяністом Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка, неодноразовим стипендіатом міського голови Харченко Іваном, багаторазовим переможцем Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів (викладач Козлова Любов Миколаївна), який пройшов відбір до ІІ туру конкурсу.

Серед 30 учасників ІV вікової категорії, до якої відносились студенти училищ, Харченко Іван отримав диплом Дипломанта ІV ступеня. Потрібно відзначити, що серед конкурсантів ціїє категорії було визначено всього 5 переможців.

Незважаючи на напружені конкурсні змагання та складнощі виїзду за кордон,  Іван Харченко привіз додому массу позитивних вражень від конкурсу, концертів членів журі та прагнення до майбутніх перемог.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама