реклама

реклама

Співробітники Служби безпеки України у листопаді припинили діяльність трьох антиукраїнських адміністраторів у соцмережах, які розміщували матеріали за вказівкою кураторів з російських спецслужб.

Під час реалізації комплексу заходів із забезпечення інформаційної безпеки країни співробітники СБ України виявили нові докази використання спецслужбами РФ соціальних мереж Інтернет для шкоди державній безпеці України. Правоохоронці задокументували протиправну діяльність мешканців Києва, Тернополя та Черкас, які були адміністраторами антиукраїнських спільнот у російській соціальній мережі «ВКонтакте».

Оперативники спецслужби встановили, що модератори за вказівкою з Росії розміщували у соцмережі матеріали із закликами до зміни меж території України та на підтримку терористичних організацій «Л/ДНР».

Дії зловмисників кваліфіковані за ст. 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) та ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

У рамках відкритих кримінальних проваджень співробітники СБ України вилучили у адміністраторів комп’ютери та мобільні телефони з доказами підготовки та розміщення антиукраїнських матеріалів.

Тривають слідчі дії.

реклама

Коментарі  

 
+9 #10 Солдат,нє абіжай рібьонка 27.11.2017 11:37
Цитую СОЛДАТ:
Судя по тому, что такие бакланы как "Антистець" еще пописывают

Пукініст Стицьгриць "попісиваєт" з переляку - з-за цього йому доведеться на памперси потратиться)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Не переживай, все добре 27.11.2017 11:09
Цитую Антистец:
Интересно, что дороже: ловить с помощью СБУ тех, кто пишет в соцсетях, или нанимать тех, кто это пишет?

Що, ватанчику, не витримав-таки - гавкнув з підворотні? :lol:
"Дароже всєво" - це після відлову годувать тюремною баландою таких полудурків, як ти. Але ж це - абсолютно необхідні витрати, щоб не довелося годувати бурятів - як їх зараз окупований Донбас годує. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 СОЛДАТ 27.11.2017 10:56
Цитую Антистец:
Интересно, что дороже: ловить с помощью СБУ тех, кто пишет в соцсетях, или нанимать тех, кто это пишет? Если первое, то державу можно легко разорить. А вообще, поиск авторов постов в соцсетях - это очень благодарное занятие для государственной спецслужбы. Пожелаю им не отвлекаться ни на что другое.

Судя по тому, что такие бакланы как "Антистець" еще пописывают свои грязные комменты в соцсетях, до разорения державы еще далековато. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #7 Антистец 27.11.2017 10:12
Интересно, что дороже: ловить с помощью СБУ тех, кто пишет в соцсетях, или нанимать тех, кто это пишет? Если первое, то державу можно легко разорить. А вообще, поиск авторов постов в соцсетях - это очень благодарное занятие для государственной спецслужбы. Пожелаю им не отвлекаться ни на что другое.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 СБУ - респект! 26.11.2017 18:40
Хоча у тупака з Черкас і заретушована морда, і голос змінений - майже сто відсотків, що це - Олег С. Нарешті нарвався, гнида, на СБУ?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Кожному своє 25.11.2017 16:23
Цитую СОЛДАТ:
Цитую злий:
Сволота продажна. За 10 грн. продасть всю Україну і мать родную. Засудити його треба так, щоб років 20 не вийшов.

Навіть і судити не треба.Купити за державні кошти білет на поізд до кордону з ерефією і дати 10 годин щоб його більше тут не бачили.Навіщо це бидло 20 років в тюрмі годувати?Він же ворог від народження. ;-)

Щоб це стерво пішло до саперів воювать або з-за парєбріка продовжувало гадить у соцмережах? Та ні - для такого козла тюремної баланди не шкода.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 СОЛДАТ 24.11.2017 16:12
Цитую злий:
Сволота продажна. За 10 грн. продасть всю Україну і мать родную. Засудити його треба так, щоб років 20 не вийшов.

Навіть і судити не треба.Купити за державні кошти білет на поізд до кордону з ерефією і дати 10 годин щоб його більше тут не бачили.Навіщо це бидло 20 років в тюрмі годувати?Він же ворог від народження. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Що сі стало? 24.11.2017 15:39
Всі троє в чорному) Цих клоунів що - десь на похоронах якогось сєпарка пов'язали?
Чи вони в траурі з-за войнушки між *раними "ЛНР"-"ДНР"? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 ZNZ 24.11.2017 14:31
П....ц пукінському котьонку - більше 'рать не буде 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 злий 24.11.2017 14:23
Сволота продажна. За 10 грн. продасть всю Україну і мать родную. Засудити його треба так, щоб років 20 не вийшов.