реклама
Центр занятості
реклама
У Черкаському державному технологічному університеті панує особлива атмосфера з ароматом кави, адже зранку вже втретє тут стартував щорічний міський фестиваль «KAVAFEST», який став приємною традиційною подією прохолодного листопада.

111

− Третій рік поспіль Черкаський державний технологічний університет наповнюює чудовий аромат кави і, сподіваюся, ми продовжуватимемо цю традицію, яка була започаткована завдяки ідейній натхненниці фестивалю кави декану факультету харчових технологій та сфери обслуговування Ларисі Чепурді, - зазначив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор, - Неперевершений аромат кави добре знайомий усім, а під час «КАВАФЕСТУ» ми дізнаємося ще більше секретів, розкриємо таємниці кави та вивчимо культуру споживання цього особливого напою.

112

Серед почесних гостей цьогорічного фестивалю і директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Ігор Волошин, який привітав усіх від імені міського голови міста Черкаси Анатолія Бондаренка, всього депутатського корпусу та виконавчого комітету Черкаської міської ради з відкриттям ІІІ міського фестивалю «КАВАФЕСТ»

− Мені надзвичайно приємно, що КАВАФЕСТ вийшов за межі університету і за межі міста, цей фестиваль впевнено виходить на значно вищий рівень, він вже є візитівкою Черкас, − наголосив Ігор Волошин. – Я щиро бажаю, аби фестиваль наступного року, або ювілейний V КАВАФЕСТ набув всеукраїнського та міжнародного значення.

113

У свою чергу, ініціатор КАВАФЕСТУ, декан факультету харчових технологій та сфери обслуговування Лариса Чепурда подякувала керівництву вишу, кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи та її завідувачці Анні Чепурді,  викладачам, партнерам, спонсорам, студентам та всім причетним до організації найзапашнішого міського фестивалю.

− Сьогодні Черкаси з ароматом кави, і якщо ЧДТУ – серце фестивалю, то незмінний партнер фестивалю, який продовжує ефективно розвивати культуру кави у місті, мережа Скандинавських кафе Fika – джерело невичерпного натхнення «КАВАФЕСТУ», − підсумувала декан факультету харчових технологій та сфери обслуговування Лариса Чепурда.

114

Фуд-корти, на яких представлена вишукана продукція кав’ярень міста, ярмарка майстрів народної творчості, різноманітні майстер-класи, презентація-конкурс «Десерт до кави» студентів спеціальності готельно-ресторанна справа ЧДТУ, півфінал конкурсу «Битва бариста - 2017», відкриття кулінарної школи концепт-кухарем мережі ресторанів Рейкарц Жан-Луі Дюжером, яка працюватиме на базі  навчального закладута ще багато цікавинок приготували організатори цьогорічного фестивалю «КАВАФЕСТ».

Саме зараз відбувається запекла боротьба 9 найкращих майстрів із приготування кави. За місце у фіналі «Битва бариста-2017» змагаються: Тетяна Шаповал від Cult Coffe, Марина Колесник від мережі Скандінавських кафе Fika, Валерій Василевський від кав’ярні Kaffa, Володимир Плахтієнко від ресторану «Чайка», Руслан Пташник від кафе Botanika, Ольга Шаповал від кав’ярні-пекарні «Франсуа», Іван Стемблер від Food planet, Гелена Радванська і Євгеній Ничипоренко  від Nice2meetU

115

Отже, не гайте часу – приходьте особисто відчути атмосферу з ароматом кави на ІІІ Черкаському фестивалі «КАВАФЕСТ»!

Завтра буде не менш цікаво! - запевняють в прес-службі університету.

116

1151 Ганна Чепурда, організатор (завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ)

Ви організатором стали вперше чи минулі роки теж були?

Кавафест проходить втретє. Це третій міський фестиваль. Співорганізатором кавафесту є Шведське кафе «Фіка» та мережа ресторанів.

Скажіть, будь ласка, чи відчуваються результати кавафесту саме цього року?

Фестиваль буде проходити 2 дні. Якщо перший фестиваль і другий відбувалися лише 1 день і також всередині листопада, зараз кавафест проходить 24-25 у пт-сб.

Як виникла ідея?

Ідея належала декану факультету (харчових технологій та сфері обслуговування) Ларисі Чепурді. Ідея виникла не випадково. З цією ідеєю ми вже давно працювали і чому саме кава? Тому що на Черкащині на той час, коли ми започатковували цей фестиваль, не було такої культури споживання кави, яка є зараз, кав’ярні лише з’являлися. Наші учасники (бариста) вже відкривають власні кав’ярні, можливо, працюють у тестовому режимі місяць чи два і мають успішний бізнес.  У наступному році ми плануємо зробити фестиваль ще яскравішим, і сподіваємося, що згодом цей фестиваль буде переростати у фестиваль вуличної їжі, як це було у Львові, у Києві.

DSC_1083 Наталія, студентка ЧДТУ

Зараз представляю свою фірму, де наразі працюю. Ми є офіційними представниками торгових марок «Якобс», «Дольче» по області.

Як готувалися до цього фестивалю?

Ми вже брали участь у першому році фестивалю, тому це для нас було вже відомо, що і як тут відбувається.

Багато людей купують каву?

Зараз людей тут більше, ніж у минулих роках. Це трішки інший формат, трішки яскравіше, цікавіше і плюс буде звукова озвучка.

1152 Наталія, працівниця університету

Тут дуже цікаво, багато різноманітних є точок з продажу всіляких цікавинок. Усе подобається, все різне. Подобається бачити щось нове в цьому світі. Це дуже класно.

Що спробували?

Спробували каву «Фабрика кави», у них дуже смачна кава, періодично ходжу до них в місті. Кожного ранку п’ємо лате. Спробуємо ще в інших місцях.

1153 Сергій, продавець.

Я тут вперше, тому не можу порівняти з іншими роками. А зараз, на даний момент тільки початок, подивимося, що буде далі.

Пробував каву «Фабрика кави», але хочу перепробувати всі і сказати, яка краще.

ФОТО Єви Кравчук.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама