реклама
Кредит готівкою
реклама
Проект облаштування швидкісного залізничного сполучення Київ-Одеса є економічно обґрунтованим і зажадає інвестицій у розмірі близько EUR 540-840 млн, вважає міністр інфраструктури Володимир Омелян.

1810_104341 Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«На 200% впевнений, що пасажирський потік буде», – сказав Омелян в ході «інфраструктурного дня» в Європейській бізнес-асоціації у вівторок.

За його словами, дістатися з Києва до Одеси можна буде за дві години, а ціна квитка в 500-700 грн буде конкурентоспроможною.

Володимир Омелян уточнив, що оптимальним є маршрут вздовж автотраси Київ-Одеса (через Жашків та Одесу, – ред.), де держава вже має землю.

За оцінками міністра, будівництво кілометра шляху обійдеться в EUR 1-2 млн, що дозволяє грубо оцінити будівництво всієї дороги в EUR 500-800 млн. Володимир Омелян додав, що ще близько EUR 10 млн коштуватиме один швидкісний потяг, яких потрібно чотири для організації нормального руху.

Він підкреслив, що по новій дорозі доцільно також буде організувати перевезення вантажів, у чому зацікавлені як вантажовідправники, так і потенційні міжнародні оператори портів, з якими веде переговори України.

Володимир Омелян додав, що згодом можна з'єднати цю дорогу зі Львовом і Європою, створивши новий швидкісний залізничний маршрут.

Сучасний японський швидкісний потяг

реклама

Коментарі  

 
+6 #2 Л 01.12.2017 03:08
Черкаси знову в стороні будуть :sad: ... Найближчі вузлові станції - Ім. Т. Шевченко і Гребінка. А ми наче якесь село. Потяги всі на дизелі, навіть швидкісних електричок нема на нашому відрізку. І це обласний центр в центральній частині України !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Прозаїк 30.11.2017 18:02
Фантазувати у комфортних офісах і за ноутбуком не шкідливо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
Театр