реклама
Програма навчання депутатів
Розвиток Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф буде серед пріоритетів наступного року. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко під час представлення нового директора цієї комунальної установи. Ним став Ігор Фесун.

20171206_111536

Досі новопризначенець працював заступником директора з навчально-тренувальної роботи цього Центру та є радником обласного керманича. Очолив установу за результатами конкурсу та згідно з відповідним рішенням обласної ради.

– Ми вже маємо продуктивну співпрацю з Ігорем Фесуном у питаннях роботи обласного Центру екстреної медичної допомоги, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Є напрацьовані розвиткові проекти, які спільно реалізуємо. Серед них – будівництво централізованої диспетчерської. Цей проект ми подаватимемо наступного року на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку. З цього року ми почали оновлювати автопарк «швидких» області. Коштом обласного та місцевих бюджетів закуповуємо сім нових автомобілів. Цю практику продовжуватимемо й наступного року. Загалом осучаснення обласного Центру екстреної медичної допомоги в межах реформування галузі є надзвичайно важливим і для нас пріоритетним.

20171206_111916

Нагадаємо, комунальній установі «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» підпорядковані 5 станцій швидкої допомоги – Черкаська, Смілянська, Уманська, Лівобережна та Звенигородська зі своїми підстанціями в усіх районах області.

Про це інформує прес-служба ОДА

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама