Черкаські правозахисники, спільно з патрульною поліцією, випустили відеоролик, який роз’ясняє громадянам модель поведінки поліцейських під час здійснення ними перевірки документів у громадському місці.

Безымянны2й

«Вимогу поліцейських «Пред’явіть Ваш паспорт!» громадяни зустрічають, як мінімум, з напруженням, – розповідає автор ідеї та сценарію відеоролика Володимир Батчаєв. – І це цілком зрозуміло, адже мимоволі відчуваєш себе у ролі підозрюваного та гадаєш «А раптом вони сплутають мене з якимсь правопорушником і затримають». Саме тому громадяни часто не розуміють причин тих чи інших вимог поліцейський, вбачаючи у них зверхню поведінку або недоброзичливе ставлення. А це зовсім не так – поліцейські просто виконують вимоги службових інструкцій та дотримуються правил своєї поліцейської техніки безпеки. Власне про це відеосюжет, у якому автори наочно розповідають громадянам про алгоритми дій патрульних при перевірці документів на вулиці».

реклама

Коментарі  

 
0 #8 vlad 17.12.2017 03:33
Че прям в Законе о полиции так и написано, что можно от фонаря устанавливать личность?)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Владимир 16.12.2017 23:45
А где это написано что каждый гражданин при себе должен иметь паспорт????? Или все подобные "проверки" паспортов будут заканчиваться сложением материалов за ст.185 КУпАП?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Черкащанка 15.12.2017 23:29
Повна нісенітниця! Де написано,що громадяни повинні ходити усюди з паспортом? Подібні дії поліції-це прояв чинення тиску на пересічного громадянина. Коли поліцейські не можуть або не хочуть займатися злочинцями( це небезпечно для життя ), тоді ,щоб якось відпрацювати зарплатню, та підвищити фейкові показники і годиться подібна модель поведінки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Пенсіонер 15.12.2017 21:26
Чому в місті не має піших поліцейських патрулів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Думка 15.12.2017 21:24
З цього ролику можна зробити висновок, що в очах поліцейських кожен громадянин, навіть законослухняний , для них є потенційним злочинцем. Це незаконно і неправильно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Оверко 15.12.2017 15:15
Хай спочатку Порошенко видасть указ про те що Україна є поліцейська держава і всі її мешканцв повинні завжди носити при собі паспорт,свідотс тво про народження,спра вку про пройдений медогляд,справк у про судимості і накінець справку що немає родичів проживаючих за кордоном.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 1 15.12.2017 13:53
Не имеют права пластиковые требовать паспорт
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Денис 15.12.2017 13:49
Ролик по информации полная туфта. Полицейским не мешало бы повороты включать во время движения.