Співробітники Служби безпеки України затримали на Черкащині агента Служби зовнішньої розвідки Російської Федерації, повідомляє прес-служба відомства.

25299343_543920519294927_3031051276495817459_n

Оперативники спецслужби встановили, що уродженець Самари РФ, який тривалий час проживав на території Черкаської області та отримав українське громадянство, був завербований ще у 1996 році Службою зовнішньої розвідки РФ.

З початком російської агресії куратори поставили агенту завдання стати учасником громадсько-політичних структур патріотичного спрямування. Співробітники СБ України задокументували, що зловмисник здійснював підривну діяльність у Києві та Черкаському регіоні.

Отриману інформацію агент передавав російським спецслужбам. З початком бойових дій на сході України він також вербував найманців для участі у бойових діях на боці терористичних організацій «Д/ЛНР».

Співробітники контррозвідки СБУ затримали агента під час спецоперації. При обшуку за місцем проживання чоловіка правоохоронці виявили мобільні пристрої з контактами кураторів та комп’ютерну техніку з доказами передачі інформації спецслужбам РФ. Затриманому оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

реклама

Коментарі  

 
+3 #33 СОЛДАТ 20.12.2017 13:32
Цитую Ах Самара городок:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Черкаський тваринник:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Черкаський тваринник"][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Черкаский живодер"][quote name="СОЛДАТ"][quote name="RSS"]

"МЕня терзают смутные сомненья.У посла-орден,у Шпака магнитофон"
Креститься надо.Вот тебе пример:
Cо слов Саакашвили, силовики...

Слабкі у тебе аргументи "ватан".Іхав би ти вже в свою Самару від гріха подалі :lol: :lol: :lol: .


Бача,йди привітай своїх друзів з СБУ
З сторіччям СТВОРЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ.

Ну це ви там у себе в Самарі святкуйте сторіччя.Надіюсь свіжий "бояришнік" з цього приводу вам путька підкине. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #32 Ах Самара городок 20.12.2017 12:15
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Черкаський тваринник:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Черкаський тваринник"][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Черкаский живодер"][quote name="СОЛДАТ"][quote name="RSS"]

"МЕня терзают смутные сомненья.У посла-орден,у Шпака магнитофон"
Креститься надо.Вот тебе пример:
Cо слов Саакашвили, силовики говорили, что "Путин бы этих (сторонников экс-губернатора, пытавшихся его освободить) в бараний рог скрутил... посадил всех... навел бы порядок".

Слабкі у тебе аргументи "ватан".Іхав би ти вже в свою Самару від гріха подалі :lol: :lol: :lol: .


Бача,йди привітай своїх друзів з СБУ
З сторіччям СТВОРЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 СОЛДАТ 20.12.2017 10:43
Цитую Черкаський тваринник:
Цитую СОЛДАТ:

Слова Саакашвілі - то всього-навсього слова Саакашвілі.Вони коштують максимум три копійки в базарний день, виходячи з тієі підтримки яку він в результаті отримав.І що б там силовики не говорили (якщо насправді говорили)- в результаті ми поки-що бачимо як Саакашвілі ховається від тих самих силовиків на даху будинку в якому він ночував.Слабкі у тебе аргументи "ватан".Іхав би ти вже в свою Самару від гріха подалі :lol: :lol: :lol: .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #30 Черкаський тваринник 19.12.2017 19:06
Цитую СОЛДАТ:
А влада проукраїнська не прийде нiколи -не дадуть не надiйся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #29 СОЛДАТ 19.12.2017 16:49
Цитую Черкаський тваринник:
[quote name="СОЛДАТ"][quote name="Черкаский живодер"][quote name="СОЛДАТ"][quote name="RSS"]
Слухай солдате ,а ти впенений у тому шо твої друзi з СБУ таємно не моляться на Путiна.Усi Специ усiх країн роблять те шо наказує влада...

Це ти до мене від імені "живодера" звертаєшся? Так за "братана" переживаєш чи за себе? Про зміну влади і все таке скажу тобі так - ти більше за себе думай а не за мене.В той день коли прийде по-справжньому проукраінська влада ( а вона прийде) раджу тобі швиденько видаляти все що понаписував і тікати подалі з Украіни (хоча у мене є деякі сумніви що ти пописуєш з Черкас).Ну а СЗР рашки (в минулому ПГУ КДБ) - це дійсно якась ганьба.Ця самарська "консєрва" в драповому пальто давно "протухла"."Провалитися" на територіі Черкащини - "это есть позор для путинских рыцарей плаща и кинжала". :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #28 Черкаський тваринник 19.12.2017 15:16
[quote name="СОЛДАТ"][quote name="Черкаский живодер"][quote name="СОЛДАТ"][quote name="RSS"]
Слухай солдате ,а ти впенений у тому шо твої друзi з СБУ таємно не моляться на Путiна.Усi Специ усiх країн роблять те шо наказує влада.Сьогоднi вони розпинають якогось дурника з Самари бо треба ж на шось жити (СЗР Росiї у Черкасах це якась ганьба).Шо там та про кого передавати.Про толяна-металобрухт чи ткача-фермера то дурницi.А от завтра,влада змiниться та твої друзi розiпнуть тебе на куканi.Так воно i буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #27 Радуйте частіше,СБУ! 19.12.2017 13:41
Цитую RSS:
Ти ба, як ватна шваль розпєтушилася в коментах! :-x
Пишіть більше, волчари пукінські - СБУ треба ваші айпішники! ;-)
А по темі - СБУ респект за те, що піймали цю тварь.

СТО ВІДСОТКІВ!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #26 СОЛДАТ 19.12.2017 12:21
Цитую Черкаский живодер:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="RSS"]

Треба треба солдат та тiки тебе сдати до СБУ бо це ти погань московська кат кремльовський та жеволуб.Ще й мабуть пенсию десь у тюменi заробив.Байками про Самару вiдводишь вiд себе пiдозру шо эсть агент ФСБ ще завербований на Донбасi.
Туди скоро вiдправишься.В ФСБ ти маєшь погоняло-ПЕТУХ ГАМБУРГСЬКИЙ.Бо дуже багато "кукарекаешь" як птушка перед закланням.

Окрім СБУ здай мене ще в ЦРУ,АНБ,Моссад, МІ-6і т.д для більшоі впевненості.Може тобі легше стане.До речі, в СБУ у мене є друзі.Хочеш познайомлю?.Вони хлопці інтелігентні-бити не будуть.Розкажеш ім про ФСБ, як розказав оцей кретин в драповому пальто,уроджене ць Самари.Про Тюмень і Гамбург також не забудь розказати.Ім це буде цікаво,повір на слово :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #25 Черкаський тваринник 19.12.2017 08:46
[quote name="То яка ж та худобина?"][quote name="СОЛДАТ"]
Знов з'явилися два райдужних голубця. Ну от кому ви пишете тут ? Можна хлопа вигнати з села, а от село з хлопа не вигнати ніколи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #24 СОЛДАТ 18.12.2017 17:28
Цитую То яка ж та худобина?:
Цитую СОЛДАТ:
Та які вони "волчари"?Шавки з смітника.Точніше - одна шавка під різними ніками.Він то "тваринник", то "ворошилов".Погань одним словом. :lol:

А ти впевнений, що ватне созданіє - це точно "він"? Щось воно занадто застряє на темі сексу з мужиками, так що ця шавка - або зовсім неправильний кобель, або просто *ука ;-)

Не впевнений, але ніки у нього мужського роду.З твоєю думкою погоджуюсь. ;-)