реклама
Програма навчання депутатів
Сьогодні черкаські поліцейські спільно з представниками Державної екологічної служби розпочали комплекс профілактичних заходів, спрямованих на недопущення несанкціонованої вирубки та реалізації хвойних дерев, під час яких будуть виявляти порушників, котрі продають нелегальні ялинки. Такі рейди плануються проводити щоденно до 31 грудня цього року, повідомляють у поліції Черкаської області.

;jsessionid=EE735299DAECE787EFBC02FC350FD745 З метою недопущення незаконного вирубування хвойних дерев та подальшого їх продажу цього року в Черкасах створено дві спільні мобільні групи з числа працівників поліції Черкаського відділу, Управління патрульної поліції в місті Черкаси та представників Державної екологічної служби.

Правоохоронці перевірятимуть торгівельні майданчики, визначені місцевою владою для продажу новорічних дерев. Особлива увага буде зосереджена на викриття фактів перевезення незаконно вирубаних хвойних насаджень, затримання та притягнення до відповідальності осіб, причетних до правопорушень, а також недопущення реалізації ялинок без чіпів. Крім того, поліційні патрулі забезпечують охорону від вандалів ялинок, що ростуть в місті поблизу адміністративних будівель та у паркових зонах.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 черкащанин 21.12.2017 21:22
Ці рейди - можливість підзаробить на новорічні свята.Краще перевірте походження ялинок,які склали в одну на Соборній площі та в кабінетах та маєтках чиновників,не люблять вони купляти за власний рахунок. Як кажуть не по поняттям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама