реклама

реклама

Студентка Ольга Сисоєва  - наймолодший кандидат в депутати

Студентка Ольга Сисоєва - наймолодший кандидат в депутати

Сьогодні, 27 вересня, на конференції Черкаської міської організації Партії регіонів висунули кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Черкаської міської ради.

До першої десятки увійшли:

1. Влізло Євген Миронович – кандидат на посаду міського голови, нині голова Черкаської райдержадміністрації.

2. Отрешко Сергій Володимирович – голова Черкаської міської організації Партії регіонів.

3. Валовий Ігор Петрович – заввідуючий обласною поліклінікою Черкаської обласної лікарні.

4. Сисоєва Ольга Валеріївна – студентка п’ятого курсу Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, голова студентської ради міста.

5. Куклін Олег Володимирович – директор Черкаського державного бізнес-коледжу.

6. Дядченко Віталій Миколайович – заступник голови обласної організації ПР.

7. Бурківський Анатолій Олександрович – генеральний директор ДП НВК «Фотоприлад».

8. Арсенюк Олексій Максимович – радник голови Черкаської РДА.

9. Кравцов Віталій Сергійович – заступник генерального директора ВАТ «Азот».

10. Зубченко Андрій Іванович – голова Придніпровської районної організації Партії регіонів.

Цікаво, що десятим номером у списку, коли його вперше оголошував Сергій Отрешко, був названий голова спостережної ради ВАТ «Укрп’єзо» Микола Кононцев. Але частина делегатів, прослухавши список, заявили: «У першій десятці одна Соснівка (представники лише Соснівського району Черкас – Авт.), а от Придніпровки (представників Придніпровського району) – немає!» Сергій Отрешко оперативно відреагував на пропозиції делегатів і поміняв місцями Кононцева та Зубченка. Перший перемістився на 12-е місце, другий – на 10-е.

Після того, як усі делегати одноголосно підтримали озвучений список, губернатор, голова обласної організації Партії регіонів Сергій Тулуб дав вказівку партійцям.

– Я розумію, що там місце може десяте, п’ятнадцяте, але ми повинні працювати на перемогу, повну перемогу. От і подумайте! Щоб і двадцять п’ятий кандидат був в міській раді. Оце буде впевнена перемога однодумців. Отоді ви самі будете приймати рішення і керувати цим містом. Ви – представники Партії регіонів, – наголосив Сергій Тулуб.

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 голос 11.11.2010 12:39
А хто в неї батьки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 Артур Пирожков 11.11.2010 01:21
Судя по количеству внимания к Ольге, могу смело заявить, что новый политический бренд создан. Каждый из вас поддержал пиар ход и тем же дал жизнь четко спланированным действиям... Продолжаем в том же духе...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 rfnz 18.10.2010 17:01
Цитую Сергей:
Ребят, я хоть никогда Регионов не поддерживал, но лично знаю нескольких людей из жтой первой десятки. По правде говоря, это хорошие и уважаемые многими личности, которые сделали не мало хорошего, поверьте мне.

Сергей, так назовите их по именам. Это же не должно быть тайной?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #11 Мисс Студентка 08.10.2010 23:53
хотелось бы узнать у этой так называемой главы сутсовета, который непонятно кто создал. точнее понятно кто это придумал, но кто туда входит кроме студентов-членов ПР, не понятно. так вот, хотелось бы узнать. где обещанный конкурс Мисс-студента-2010??? в один прекрасный день повисли объявления в университете, но уже через час их не было. и как узнаю, Оля просто всё решила свесить на других. вопрос: зачем начинать что-то, если ты не можешь довести это до конца? зачем быть главой студсовета, если ты не можешь это нормально организовать? зачем идти в депутаты, если ты всё равно ничего толкового там делать не будешь??? и главное: ЗАЧЕМ таких людей выбирать в депутаты?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 Сергей 08.10.2010 18:34
Ребят, я хоть никогда Регионов не поддерживал, но лично знаю нескольких людей из жтой первой десятки. По правде говоря, это хорошие и уважаемые многими личности, которые сделали не мало хорошего, поверьте мне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #9 Сергій Андрійович 29.09.2010 17:56
Ще така молоденька, а вже очі відводить, прямо не дивиться! ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #8 Никита Левченко 29.09.2010 14:45
Не судите людей, да не судимы будете! Жизнь всё равно всем воздаст по заслугам методом бумеранга!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #7 Никита Левченко 29.09.2010 14:32
Ничего не вижу тут странного, удивило бы, если бы было не так. Сюжет банальный до предела.
Студентка Ольга Сысоева действует по начертанному сценарию. Только как мужчина не чужой в нашем городе скажу вам точно, никакой студенческий совет она не возглавляла и в тех кругах не вертелась.
Эту мышь как поставят, так и уберут.

Советую обратить внимание на других кандидатов, чьё присутствие в совете может иметь последствия (кто в теме, понимают). А не обращать внимание на девочку для пиара и отвода глаз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Айя 29.09.2010 14:14
Мила дівчина - не самий страшний депутат. А от рейдери та хапуги при владі - це вже зрозуміло де будуть кошти електорату. Дядченко краде на протязі багатьох років гроші акціонерів ЗАТ " Юність", мабуть замало, треба більше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Євгенія 28.09.2010 20:01
О ,Боже, дай нам терпіння. Дядченко в депутати!!!. Цей рейдер в 2003 році,захоплював магазин "Юність", бігав по столах, бив жінок. Так, напевно , фінансує партію, є з чого , адже до цього часу підприємство не повернули законним власникам. До влади прийшла партія регіонів.