Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко дав доручення готувати документи на розпуск міськради. Про це він заявив у ході конфлікту з активістами «Автоєвросила».
DSC_0016

Зокрема, мер назвав акцію політичним замовленням, а також додав, що готовий розпустити депутатів і піти на вибори.

– Я не піддамся на шантаж. Я не буду приймати незаконних рішень. На жаль, наші депутати крім як дерибанити бюджет, не спроможні нічого робити. Я бюджетників без зарплати не залишу, – наголосив мер.

реклама

Коментарі  

 
+7 #12 Прораб 29.12.2017 10:35
Цитую коп:
Бардель :sad: не дают работать

Ошибаетесь однако, работать ой как хотят и все. На кону по одним подсчетам 700 миллионов на 2018-й, по другим 400 миллионов с хвостиком. А если по уже классический украинской схеме откаты составляют 20 процентов, то посчитайте сколько на кону. Поэтому такие и задумчивые лица. А политическая мишура, слова о справедливости, я не залышу бюджетников без зарплаты - это все для прохожих с зарплатой в 4 и пенсией в 1300 тысяч гривен. Примут, не примут (поделят, не поделят)бюджет, пролетариату будет идти финансирование по январю 2017 года. А минимальную зарплату с января 2018, кажется не поднимали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Крутій 28.12.2017 23:19
Цитую Надія..:
Прихід до влади, з зобов'язаннями спонсерам які просували Залізяку до влади - і мають такі наслідки. Бути самостійним не може з ряду причин, а професійної команди ніхто і не пробував створювати. Диплома потрібно було не купляти а отримувати.

Дурочка ти, а не "надія" :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Радик 28.12.2017 23:02
Деребанщик верни землю в сосновке. На брата оформленную!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 коп 28.12.2017 18:49
Бардель :sad: не дают работать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 черкащанка 28.12.2017 18:47
Давай Бондаренко распускай эту наволоч. За тебя черкащане!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #7 Питання 28.12.2017 16:41
Сьогодні «Автоєвросила» себе зганьбила, сумно. Одна річь, відстоювати свої права на європейскі можливості обирати нормальний автомобіль та платити реальне мито, друга справа - лізти в політику, не розібравшись, виконуючи роль пешаків в шаховій партії. Хлопцям дали вказівку "мочити" Мельника, як соратника міського голови, і буцімто відповідального за поточний ремонт. Хоча ж, поточний ремонт в більшості робили і роблять ТОВ "Лимож", ТОВ «Колтех-Енерго», ТзОВ "Черкасишляхбуд-Плюс", ТзОВ "Черкасишляхбуд", ТОВ «Грін Таун 2016», ТОВ "Трансбуд-2017" (всі конторки Колісниченко Василя Міколайовича та Сергоя Васильовича, вся інфа є у відкритих джерелах). З ким пов'язані - здогадатися судячи із сьогоднішньої зрежисованої сессії не важко). Жаль, що залучили хлопців, але режисерам треба розуміти, не всі лохи, сьогодні хтось грає на твоєму боці, а завтра, розібравшись, отримаєш інший сценарій шахової партії. Не будьмо маріонетками. Не прихильник залізяки, але остогидла ця гра опонентів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #6 Надія.. 28.12.2017 14:42
Прихід до влади, з зобов'язаннями спонсерам які просували Залізяку до влади - і мають такі наслідки. Бути самостійним не може з ряду причин, а професійної команди ніхто і не пробував створювати. Диплома потрібно було не купляти а отримувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #5 Савр 28.12.2017 14:05
було б правильно,але не зробить,сил і духу не вистачить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #4 Микола Петрович 28.12.2017 13:49
Який поп, такий і приход. А що ви хотіли, бариги з "Батьківщини" осідлали бюджет, посади, дерибанять землю і все під гаслами "Усьо для людьов", а стрілки переводять на колег по виборам (на виборах же цілувалися). Чи хочете сказати, що керівник Челуаша, який до цього нічого не знав, крім як вести корпоративи, спеціаліст по ремонту доріг? А чому так? Спитайте скільки коштує ремонт 1 кілометра доріг і вам все стано ясно. Чи ви можете проконтролювати скільки реально витрачено на посипання доріг? Сума у десятках мільйонів, а от перевірити фактично неможливо. Тому на цій посаді "вірний" Батьківщинець і на посаді без проведення конкурсу, як того вимагає Закон. І всі призначення "вірних" Батківщинців зроблено через призначення їх радниками мера на 1 місяць. Що вони там нарадили такого геніального, що такий кар’єрний зріст?
Так що, яке їхало, такого і здибало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #3 Петро 28.12.2017 13:27
Цитую Томмі:
Давно пора цих клоунів переобирати. Жаль тільки що нові також виявляться старими клоунами. Дійство, цікаво, лише Радуцьким замовлено, чи Юрій Ткаченко підсуєтився?

АБСОЛЮТНО ТОЧНО: ОРГАНІЗАТОР - БОРОДАЙ, ВИКОНАВЕЦЬ - РАДУЦЬКИЙ, ПРИКРИТТЯ - ТКАЧЕНКО. ЧЕРКАСЬКА ОПГ. :D :D :D