реклама

реклама

Конкурсну комісію з присудження літературної премії ім. Василя Симоненка можуть розформувати. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції Ради опозиційних сил Черкащини розповів голова ради об’єднаної опозиції, лауреат цієї премії Леонід Даценко. Як уже повідомляв «Прочерк», керівництво області не з’явилося на вручення премії пану Даценку за його збірку «І янгол з автоматом на плечі».

– Я не думав, що ця українська книжка стане яблуком розбрату для нашої влади і стане заледве не забороненою у нас на Черкащині, – сказав на прес-конференції Леонід Даценко. –  Я це говорю не тому,  щоб похвалити себе. Є інформація, що сьогодні обласна влада починає розформовувати ту конкурсну комісію, яка осмілилась прийняти таке рішення.

Очолює комісію з визначення лауреатів премії  професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Володимир Поліщук.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 werka 22.01.2012 20:44
Розпорядження облдержадмініст рації набуває чинності після того, як його підпише голова ОДА, а на сесії депутати розглядають і голосують за рішення обласної ради. Це начебто не одне й те ж...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 werka 18.01.2012 20:07
Смешались вместе кони, люди и залпы тысячи (мабуть, трохи менше) орудий...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 sergo 17.01.2012 21:18
прежде чем писать коментарии прочтите поэта!хорошо ведь лижет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Читачка 17.01.2012 20:02
Цитую Ужасть:
можуть розформувати.
Можуть - це наскільки я розумію "ПРИПУЩЕННЯ". А може можуть і не розформувати, що тоді? Ляпнув так, наобум. А може манія величності...тіпа останній лауреат, все це із-за його геніального опусу :-)
Якщо комісію реформують, но не разформуюють, як ГАДАЄ Л.Даценко, він офіційно вибачиться, ..............................

Класна книжка, цілком в дусі Симоненка. І в українській літературі, є визнані й шановані письменники, які закликали до радикальніших дій, до речі, нерідко менш художньо, ніж Даценко. Тому ж, хто не бачить цінності в "Янголі", можна лише зацитувати пісеньку лікаря з мультика "Кіт, який любив складати вірші": "Тому ж, хто не любить віршоване слово, до лікаря треба іти терміново". Або Сергія Тулуба, який сказав, що своїм дітям він це читати не дав би, бо він їм явно і Шевченка з Франком не читатиме, вже мовчу про більш націоналістичні речі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Ужасть 17.01.2012 16:29
можуть розформувати.
Можуть - це наскільки я розумію "ПРИПУЩЕННЯ". А може можуть і не розформувати, що тоді? Ляпнув так, наобум. А може манія величності...тіпа останній лауреат, все це із-за його геніального опусу :-)
Якщо комісію реформують, но не разформуюють, як ГАДАЄ Л.Даценко, він офіційно вибачиться, ..............................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Штірліц 17.01.2012 16:27
І чого б це раптом владі замандьорилось змінювать комісію одразу після того, як вона набралась нахабства і присудила премію ненависному Даценку? Перший закон шпигуна - збігів не буває. А щодо змін, то Поліщук не один рік цю конкурсну комісію очолює, і в минулому, наприклад, році її склад точно не мінявся. Бо тоді Даценку премії не давали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Достали 17.01.2012 13:40
А чому це Даценко не відмовився від премії як це зробив Шкляр, що б не отримувати її з рук влади? Навпаки, Льоня ще й обурюється що влада не прийшла його вітати. Люди, ви хоч читали цей "шедевр", я про цю книжечку? Під парами якого препарату він написаний? Премія за це - наруга над пам"яттю
Василя Симоненка. Якщо далі так піде, то майбутній лауреат мабуть буде Калиниченко за шедевральні твори типу:
Ось збурює Черкащину святу
Глави Указ великої держави
Про земляка, світлу землю ту
Він посланий здійснити славні справи.
Настромлює увесь чиновний рід
Представлення іде, в великій залі
В простій промові відчуваєм слід
Прабатьківської вічної моралі
Сумно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Пан Ніхто 17.01.2012 00:10
Ні одна добра справа не повинна пройти повз батіг влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 werka 16.01.2012 19:21
І не треба сюди привязувати свою особу. Комісія регулярно змінює склад, а причини самі прості, і перш за все - кадрові зміни. З часу, коли вперше було прийнято рішення про встановлення премії ім. В.А.Симоненка, комісія майже щороку змінювала склад, починаючи з голови комісії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Nazar Obidzinski 16.01.2012 17:35
"И вот, как стало известно сегодня, в областной администрации подготовлено официальное распоряжение о полной замене всех 10 членов Симоненковского комитета. Сомнений в том, что сессия облсовета проголосует, как надо, нет..." (http://pro-vincia.com.ua/article-a-825.html)