реклама

реклама

Працівники міської ради сьогодні вийдуть прибирати місто від снігу. З лопатами працюватимуть усі, окрім фінансового департаменту. Про це на сьогоднішній оперативній нараді в мерії повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, пише "Про все"

Як нагадує фотоархів, лопати представники влади тримали у свій час лише в рамках піару

Як нагадує фотоархів, лопати представники влади тримали у свій час лише в рамках піару

- Організовуємо всіх наших працівників, крім фінансового управління, яке буде працювати над розписом міського бюджету. Всіх я б попросив поїхати додому й перевдягнутися. І працюємо над тим, щоб місто було нормальним, - сказав Анатолій Бондаренко. - Всім потрібно видати лопати. Допомагатимемо розчищати зупинки та тротуари.

1516262395-786

Як додала директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук, у мерії є 40 лопат.

реклама

Коментарі  

 
+1 #15 язон 19.01.2018 10:53
Проблемы с уборкой снега в Черкасссах хронические. Техники не хватает, дворники снег не чистят, жители частного сектора тоже энтузиазма не проявляют - только отдельные жильцы, в основном - старики - убирают снег с тротуаров перед своими домами. О вывозе снега из города вообще н речи нет, и каждая оттепель оборачивается общегордским потопом. Но такой дурдом, как в этом году - припомнить трудно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 irka 19.01.2018 09:47
Минулого року дороги були чисті і политі сумішшю.Цього року по всьому місту непролазна грязь , неприбране листя , яке накрило "раптовим" снігом , а наші "батьки міста" все чубляться , хто найголовніший в цьому гадюшнику.Чорт би вас всіх забрав!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 федор принципиальный 18.01.2018 17:06
Позор-ганьба словоблудам,а еще хотели себе премиальные хапнуть на прошлой сессии,в сталинские времена уже эти жмурики бы сидели на нарах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Ксюша 18.01.2018 15:45
Якщо 90% чиновників міськвиконкому будуть чистити сніг - місто стане чистішим і буду менше дурних вказівок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #11 Черкаський поет 18.01.2018 15:11
Стоїть Сашуня в лучах заката
А замість п...і стирчить лопата.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #10 Соромлюся запитати 18.01.2018 14:52
А чим займалися увесь цей час комунальні служби міста? Як завжди, посеред січня, зима підкралась непомітно до нашого міста. З великим нетерпінням чекаємо подальших репортажів від героїв боротьби з раптовим зимовим(!)сніго падом.:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Ірина 18.01.2018 14:37
Це капець. Хіба хоча б центральні вулиці було важко розчистити? Безвідповідальн ість комунальників не дивує. Але через цю прогнозовану негоду люди запізнялись на роботу! І, чесно, у більшості набагато важливіша робота ніж у всього виконкому разом взятого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 депутат 18.01.2018 14:29
Пропоную вмісто іменної зброї виключно всих депутатів і особо заслужених нагороджувати іменними лопатами, які вони на випадок негоди повинні використовувать .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #7 ХХХ. 18.01.2018 14:10
Чиновник, получающий зарплату в 40 тыс в месяц, берет лопату и идет грести снег.Большей дуристики не видел со времен Союза.Если такой чиновник не спроможный организовать работу по уборке снега, значит он не на своем месте. Надо гнать такого чиновника в три шеи. А они , блин, пиарятся , селфи делают, гордятся этой лопатой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #6 Сотник 18.01.2018 12:27
Обов'язково залучити тих неголених бородачів у модних пуховиках, що на минулому тижні так демонстративно надували щоки в президії місьвиконкому!