реклама

реклама

В обласній організації ВО “Свобода” змінився керівник. Ним став депутат Черкаської обласної ради Юрій Ботнар. Рішення про зміну керівника ухвалили вчора в Каневі під час звітно-виборчої конференції обласної організації.

5656

У роботі конференції взяв участь і голова партії Олег Тягнибок, повідомляє “ІнфоМІСТ”.

Із липня 2014 і до сьогодні цю посаду обіймав Андрій Куча, який є депутатом міськради від партії і заступником директора КП “Дирекція парків”. Сам же Ботнар у 2014 року з посади керівника обласної організації пішов керувати молодіжною політикою партії

реклама

Коментарі  

 
+5 #11 Та невже? 22.01.2018 09:32
Куча як і вся фракція Свободи у міськраді обіс...ався по саме нехочу і так злився з міською бандотою, то вже час настав трохи в тінь пересунути? Запахло виборами до місьради?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Resident_CK 22.01.2018 02:34
А зачем это он кулачок поднял ? Царапинку показывает ? Ёжика так и не удалось напугать ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Уманский Еврей 22.01.2018 00:51
Послать его чистить снег. Его навалило достаточно. Хоть какой то толк от него будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 !!!!!!!!! 21.01.2018 22:00
Цитую Він:
Шось це нагадує "рокіровки" путлера с мєдвєдьом)))

Якщо будинок розпусти не надає прибуткуто: від перестановки кроватей нічого не зміниться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Він 21.01.2018 16:20
Шось це нагадує "рокіровки" путлера с мєдвєдьом)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #6 Доктор Про 21.01.2018 16:05
Його найвища посада - Шаріков у собачому серці! :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 palamar 21.01.2018 15:53
Криза жанру. Що в партії немає нікого більш адекватнішого? Чи це така стратегія - потрібні ті хто багато інформаційних приводів створює?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Тьома 21.01.2018 15:49
Яку посаду дали Нищику? :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 palamar 21.01.2018 15:49
Цитую Андрій:
Ботнар має харизму, що дуже важливо, а куча – ні риба, ні м'ясо… Правильно зробили

В загальному правильно але харизма буває різною. І його харизма дуже часто межує з неадекватністю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #2 1 21.01.2018 15:23
Достойная смена нарпеду Петренко! :lol: