реклама

реклама

У соцмережах містяни активно обговорюють завали на смітниках Черкас. Така проблема не точкова, чи не в кожній частині міста черкащани спостерігають завалені сміттєві баки.

27043385_1746581195463249_583006842_n

Про це пише видання «Інфоміст».

Директор КП «Черкаська служба чистоти» Олександр Савенко не заперечує, що проблема дійсно існує. Каже, все через несправність автомобілів підприємства-підрядника «Умвельт Україна». Жодної одиниці транспорту у власності комунального підприємства немає.

Нині в місті вивозять сміття лише три машини.

«Автопарк КП "Черкаська служба чистоти" застарілий та зношений на 100 відсотків. Власна техніка для збирання та вивезення відходів у підприємства відсутня. Наше підприємство повністю залежить від роботи приватної структури, яка не взмозі якісно та вчасно вивезти відходи з міста», – писали попередньо на офіційній сторінці у «Фейсбук» КП «Черкаська служба чистоти».

За словами очільника підприємства, підрядник на сьогодні спрямовує зусилля на ремонт сміттєвозів, тоді як наявний транспорт використовують по максимуму, для вирішення проблеми вивозитимуть сміття і в нічну пору доби.

Нагадаємо, директор ЧСЧ звертався до міського голови Анатолія Бондаренка із приводу спрямування коштів на придбання техніки. Мовляв, на сьогодні іншої альтернативи немає.

27156906_1746581162129919_525468131_n

реклама

Коментарі  

 
+4 #14 Андрій 24.01.2018 13:46
Цитую ХМ:
Цитую Гога:
Якщо послуга з вивезення сміття не надана, то й оплачувати її не потрібно! Нехай та "підрядна" фірма залишиться без грошей! А чинуші хай розбираються, хто винний і що робити!

немає кому це юридично обгрунтувати і в нужне русло направити, як це все правильно зробити... вони всеруться коли все місто не заплатить а було б непогано.

А в кого є підписаний договір з ЧСЧ? Нема, отже можна не платити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Знавець 24.01.2018 13:09
В департаменті комунального господарства - купа жулья у вигляді "комунальних підприємств". Більшість - просто прокладки для відмивання бабок, наприклад "Служба чистоти". Нічого не має. нічого не може, зато пан Савенко 15 тисяч в місяць отримує зарплати За що? :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 ХМ 24.01.2018 12:47
Цитую стабилизец:
пошли по проторенной схеме, купить технику, подарить или сдать в аренду самому себе, себя же якобы нанять подрядчиком, отмыть башли. театр одного мэра, громада схавает.

а х..ле, если работает? Черкащане как лохи платят и всем хорошо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 стабилизец 24.01.2018 10:27
пошли по проторенной схеме, купить технику, подарить или сдать в аренду самому себе, себя же якобы нанять подрядчиком, отмыть башли. театр одного мэра, громада схавает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 ХМ 24.01.2018 10:16
Цитую Гога:
Якщо послуга з вивезення сміття не надана, то й оплачувати її не потрібно! Нехай та "підрядна" фірма залишиться без грошей! А чинуші хай розбираються, хто винний і що робити!

немає кому це юридично обгрунтувати і в нужне русло направити, як це все правильно зробити... вони всеруться коли все місто не заплатить а було б непогано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 ХМ 24.01.2018 10:05
Цитую alexandr lut:
Цитую кук43:
Саме ця Служба чистоти, коли її директором був такий собі Варденський, який тепер є підрядником, активно розпродувала наявну сміттезбиральну техніку.

ЗАВДЯКИ ОБДАРИЧУ!!!

То хай цей Верденський чи будь хто з транспортом, і договір з містом напряму заключає, а не прокладка КП "ЧСЧ" гроші у людей гребе, нах..я ви здались скоти ненажерливі!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 язон 24.01.2018 09:50
ЗАЧЕМ нужна прокладка между подрядчиком, реально выполняющим работы, и городом? Это самое КП "Служба чистоты", как и прочие КП, расплодившиеся при горисполкоме - чисто фиктивные структуры, они только отмывают бабло из городского бюджета в карманы уважаемого ворья, сами же никаких работ не выполняют, да и не имеют технической возможности это делать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Андрій 24.01.2018 09:32
Цитую ruslan:
навіщо потрібна служба чистоти

А запитайте це у Одарича та його бізнес-дружини Анжели Августинівни. Це вони замутили таку фірму, угробивши КП, яке займалося вивезенням сміття.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 ruslan 23.01.2018 21:50
навіщо потрібна служба чистоти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 ХХ 23.01.2018 21:19
Танцюристу щось та заважає. А наш незабвенний мєр, хазяїн Міста, чим займається? Це ж його обовязок, знати все і контролювати щоб сміття вивозили. Бо щож він тоді за хазяїн. За що отримує чималеньку зарплату із нашої, до речі кишені.