реклама

реклама

За кількістю виконаних обіцянок голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко серед усіх керівників областей посів у рейтингу видання «Слово і діло» перше місце.

4733-tkachenko-yurij-olegovich_origin Юрій Олегович виконав 60 своїх обіцянок. Слідом за ним ідуть голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль і голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко – обидва виконали по 44 обіцянки.

У рейтингу невиконання того, що обіцяно, Юрій Ткаченко посів 9-те місце: він не виконав 11 своїх обіцянок. А за числом того, що перебуває у процесі виконання, Ткаченко четвертий – наразі виконується 26 його обіцянок. Загалом Юрій Олегович обіцяє дуже багато: загальна кількість його обіцянок – 97, і за цим показником він – на першому місці серед українських губернаторів.

У підсумковому «рейтингу відповідальності» (відсоток виконаного) Юрій Ткаченко – третій (62%), а у «рейтингу безвідповідальності» (відсоток невиконаного) – шістнадцятий (11%).

Виконан

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 ХХХ. 25.01.2018 13:40
Незважаючи ні на що, Черкаська область і губернатор в цілому , здається на передостанньому місці по розвитку і хазяйнуванні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Савр 25.01.2018 02:43
А він нічого не обіцяє,от і немає що виконувати! Так,що все правильно.Результат неробства як беззаперечний факт!
'Трудар'-одним словом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 РезидентЪ 25.01.2018 01:35
В тему

http://procherk.info/news/7-cherkassy/59920-na-cherkaschini-zmenshilosja-promislove-virobnitstvo
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Колян 24.01.2018 20:32
Вы представляете,к акую псарню мы кормим,затягива я всё туже и туже пояса.ДОКОЛЕ!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Сотник 24.01.2018 16:40
Яка влада- такі і «рейтинги» !!! Цеж треба видумати такий дєб..ізм !!! Ще б завели рейтиг виконання подружніх обов‘язків! Або - рейтинг наповнення офшорних рахунків! Ба.ани!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Виктор 24.01.2018 16:11
Друзья,при этой шакальей власти,получают первые места не за работу,как таковую,а за "безвозмездную"преданность выше стоящим.Кто такой ткаченко-это типичный холуй банды порошенко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 КВУ 24.01.2018 15:49
Рейтинг КВУ за 2017 рік: Серед «умовних аутсайдерів рейтингу» - голови Одеської, Херсонської, Полтавської, Хмельницької, Рівненської, Черкаської, Чернівецької та Волинської областей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 ветеран 24.01.2018 14:46
А скільки коштував перше місце в рейтингу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #2 Павло II 24.01.2018 14:45
Цитую Радік:
Хто знає реальний стан справ в області, той сміється з таких рейтингів. У нас вже чотири роки не має голови держадміністрац ії. Це повна бездіяльність

А ти знаєш реальний стан справ в області? Розкажи! Якщо наш губер перший, значить там набагато гірше! Назви хоч одну людину, яка могла б керувати областю ефективно. Смійся в платочок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #1 Радік 24.01.2018 13:46
Хто знає реальний стан справ в області, той сміється з таких рейтингів. У нас вже чотири роки не має голови держадміністрац ії. Це повна бездіяльність