реклама
Sucurity Police

реклама

Дорога через Смілу – напевне, найгірша в Черкаській області. Про це під час сьогоднішньої координаційної наради сказав голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

IMG_20180129_090606

За словами начальника управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу ОДА Сергія Чубаня, Сміла має свою комунальну техніку, але до розчищення дороги державного значення, що проходить через місто, її не долучила.

У свою чергу Юрій Ткаченко наголосив, що вже два роки тому область зверталася до Сміли з проханням передати цю дорогу на баланс облавтодору. Проте цього досі не зроблено.

– Дорога невідремонтована, нечищена. І ось кінцевий результат – люди обурюються! Хоч би до мене звернулися про допомогу. Але ж ніхто не телефонував! – обурився Ткаченко. – Напевне, це – найгірша дорога в Черкаській області. У місцевої влади, вочевидь, немає відповідальності перед людьми.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #13 Prof 31.01.2018 14:59
А Ткаченко найгірший губернатор в Україні. От вони знайшли один одного.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Водій-аматор 30.01.2018 11:00
Ми прості люди сплачуємо кошти на ремонт доріг, які закладені в кожній придбаній літрі палива. Куди йдуть ці кошти, чому в Смілянському районі та місті дорога Умань-Черкаси в такому жахливому стані. Коли нарешті чиновники будуть відповідати перед людьми за свою протиправну бездіяльність?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Пересічний громадянин 30.01.2018 10:49
Це не дорога, а суцільна руїна, яка представляє небезпеку для життя і здоров'я учасників дорожнього руху. Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Горген 30.01.2018 10:34
Цитую Горген:
Тобто, одна сім'я відає й державними, й місцевими дорогами області...

Доречі, Демиденко-батько - виходець зі Сміли, а Демиденко-син працював в Смілі на керівних посадах в Смілянській дорожньо-експлуатаційній дільниці!
Треба звати "батюшку", бо в Смілі наче щось "пороблено"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Водій 30.01.2018 10:00
а взагалі хай вернуть людям ті гроші які ми платимо, як податок на утримання доріг з кожного літра палива...
як то кажуть гроші сплачено, послугу не отримано....неустойка...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Водій 30.01.2018 09:56
хай ще на Канів зїздить, подивиться як почистили дорогу і в якому вона стані...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Горген 30.01.2018 09:00
Цитую Пенсіонер:
автодороги загального користування державного значення перебувають у власності Служби автомобільних доріг (яку часто плутають з облавтодором, хоча останній - лише одне з підрядних підприємств), місцевого значення та комунальні дороги - у власності місцевих органів влади!


Так там же "сімейний підряд"! Відомо, що Демиденко-син очолює Службу автомобільних доріг, а, якщо не помиляюся, Демиденко-батько (який раніше працював і в Службі автодоріг, і в облавтодорі) нині завідує місцевими дорогами в Черкаській ОДА. Тобто, одна сім'я відає й державними, й місцевими дорогами області...
Де ж "активісти", НАБУ та інші "правоохоронні" структури?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Перехожий 30.01.2018 08:19
"Зоркий сокіл" додивився, що у Смілі доріг не має. Так і у Смілянському районі їх немає. А Смілі взагалі наче пороблено. Крім доріг немає тепла, води, мера, влади, не платять зарплату лікарям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Савр 29.01.2018 21:55
не може бути! Це їх так потрощило останні три дні! А до того,були дороги-лялечки! Чка підступна зима!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Аркадий 29.01.2018 21:22
Циничная ложь,жадность до чужого,не профессионализм , граничащий с идиотизмом принятых решений,полная моральная деградация и всё это действующая власть.Каждый день пребывание этой своры у власти-это приближение катастрофы для Украины. Мы и дальше будем ждать манны небесной от кого-то,при этом наблюдая за всем этим со стороны,не принимая личного участия?И если это так,то конец Украины предопределён ,как это не прискорбно писать.