реклама

реклама

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та заступник Голови Адміністрації Президента України Валерій Кондратюк прибули вертольотом в Оршанець під Черкасами, щоб ознайомитися з Головним центром Держприкордонслужби.

news_20180130_124912_1517309352

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Під час перебування у Головному центрі підготовки особового складу в Оршанці Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та заступник Голови Адміністрації Президента України Валерій Кондратюк ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу.

Гостям було продемонстровано найсучасніші навчальні класи з обладнанням, де проходять підготовку спеціалісти, які в майбутньому нестимуть службу в пунктах пропусках на кордоні.

Зокрема, гостям презентували спеціальне обладнання для вивчення паспортних документів та найбільш поширених підробок. Окрім того, прикордонники продемонстрували класи спеціалізованої підготовки, літературу суто професійного спрямування, яка була виготовлена за європейськими зразками, а також клас із зразками засобів РХБЯ захисту та обладнання, за допомогою якого на кордоні виявляються джерела з радіаційними речовинами.

Також були оглянуті зразки безпілотних літальних апаратів, які вже є на озброєнні Державної прикордонної служби України та завдяки яким виконуються завдання з охорони та моніторингу державного кордону.

1517316585-824

Відео Gazeta.ua:

реклама

Коментарі  

 
+2 #20 xxx 06.02.2018 02:38
Цитую Засада:
Цитую Коваль:
А слабо було машинами протрясти сановні зади від столиці до глибинки?

Так сказали Міністру про свої проблеми, що патріотичне виховання на нулю, ще залищилися прихильники рашского мира в Оршанці, в 2013 рокі пригрівали спецназ рашки для розгону в Черкасах ПАТРІОТІВ.

Так вам патріотизму не вистачає? С-14 може нема? Чи нацкорпусу? А може Азову з Олєжіком Петренком? Ну головне ж нацдружини є!!! Правда київські, ну сойдуть....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 депутат 05.02.2018 17:18
Не важливо, що робиться в Україні, і не важливо на чому, для них головне вкрасти гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Де реформ? 05.02.2018 16:22
Скільки у нас керівництва? Багато а потрбіно скоротити Оршанець передати поліції. В києві скоротит АДПСУ. На одного рядового ТРИ пузатих полковника, Де реформи ,де скорочення? Як посвідчення отримувати - то всі інваліди, як воюювати НІКОМУ. Що це за центр в центрі України? Офіцери з якими мав "честь" спілкуватися, абсолютно професійно непридатні, найчастіше вкрай тупі.
2. Ставлення до солдата принизливо, часто знущальне.
3. Система навчання командного складу застаріла і не відповідає сучасним стандартам і викликам.
4. Нераціональне розподіл бюджету.
5. Повсюдне кумівство.
6. Дупи вилизуються повсюдно.
7. Показуха понад усе!
8. Корупція і розпили.
9. Синдром - "ми все самі знаємо краще вас"
10. Синдром - "найсильніша армія в Європі".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 красава 01.02.2018 10:43
Цитую Гопнік:
Цитую СОЛДАТ:
Тільки останнє падло може держати руки в кишенях в той час коли перед ним стоіть людина у формі, яка являється його підлеглою, та ще і до того жінкою. :-x

Наш чєловєк, гопнік.

Неа, не гопник, а просто коррупционное мурло
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Этнограф 31.01.2018 19:09
С большим рюкзаком? Нефть ищет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #15 Степан 31.01.2018 15:40
Господи,какая мразь! Люди,но проснитесь наконец-то и ещё раз посмотрите на то,какая сволота нами правит. ДОКОЛЕ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Старі не мислять новим 31.01.2018 11:33
Цитую Засада:
Цитую Коваль:
А слабо було машинами протрясти сановні зади від столиці до глибинки?

Так сказали Міністру про свої проблеми, що патріотичне виховання на нулю, ще залищилися прихильники рашского мира в Оршанці, в 2013 рокі пригрівали спецназ рашки для розгону в Черкасах ПАТРІОТІВ.

Люди в мороз не могли генератор завести коли снігом лінії порвало.
Кувалдами в лісі мерзлі ями довбали і туалети з досок будували коли новобранців привезли. Таке міністру не цікаво! Дно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Слава 31.01.2018 10:17
Люди в мороз не могли генератор завести коли снігом лінії порвало.
Кувалдами в лісі мерзлі ями довбали і туалети з досок будували коли новобранців привезли. Таке міністру не цікаво! Дно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #12 Гопнік 31.01.2018 09:04
Цитую СОЛДАТ:
Тільки останнє падло може держати руки в кишенях в той час коли перед ним стоіть людина у формі, яка являється його підлеглою, та ще і до того жінкою. :-x

Наш чєловєк, гопнік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Петро 31.01.2018 08:44
Краще б цю сценку, що на відео, десь по дитсадочкам показували. Дітям було б цікаво.