реклама

реклама

DSC07095-1024x722 Головному архітектору міста Черкаси Віталію Чернусі вручили повідомлення про підозру у справі щодо незаконної забудови мікрорайону Митниця.

Про це сайту «ІнфоМІСТ» стало відомо із власних джерел у правоохоронних органах. Окрім того, цей факт підтвердив журналісту видання і сам Чернуха.

Відомо також, що слідчі забажали для обвинуваченого відсторонення від посади, а також домашній арешт.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #17 ??? 31.01.2018 16:14
і хто ж тепер буде втілювати в життя теорію упирів-чиновників і бариг про забудову "захаращених" рекреаційних зон?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Урюк 31.01.2018 10:49
Цитую Рамір:
Де тепер Гура? У нього проблем немає,а цей - сидітиме!

Цей не сидітеме, він в 90-х "пропєтлял" і зараз пропєтляє. Цей з "мусорами" таких не садять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Євген 31.01.2018 09:55
А в чому конкретно підозра? Ніякої конкретики, а негативу на людину навели стільки, наче це він сам митницю забудовує. Чи просто захотіли прибрати з посади "незручну" людину?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Боря 31.01.2018 09:18
Цитую Надія.:
Цікаво, чи довго ще Каструля уникатиме відповідальност і за свої заробляння?

Ти дурень, Надія, тобі аби шо ляпнуть. Заклинило на Кастрюлі чи господарі наказали саме так писать?
Вся та банда-бригада приведені Одаричем, а Бондаренко тепер крайній?
Самі продали землю, самі надали техумови а вс*ався теперішній мер?
Ще скажи шо землю на Поляні теж Бондларенко роздерибанив, та торгував з Зорею, прикомлюючи нужних дюдей. Звідки в неука Зорі без освіти взялися такі статки? Не бажаєте розказати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Савр 31.01.2018 07:36
За Очеретним -черга! Той давав дозволи направо і наліво.Це був особистий підрозділ Гури.
Черкаська дабк була спеціально створена для тотального беззаконня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 Дональд Трамп 30.01.2018 21:33
савин видимо сдал чернуху,кого сдаст чернуха-ждем...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 кук43 30.01.2018 20:36
Цитую 1:
Вот и нашли крайнего .

Он далеко не крайний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Павло II 30.01.2018 20:06
Той хто бере взятку, виконує роботу швидко, якісно, зі своїх матеріалів (ще не чув, що паперу немає) з радісним виразом емоцій. Люди тратять на корупцію набагато менше коштів, ніж пройти всі процедури з обмеженнями та невнятними інструкціями/законами і чекаючи роки.
Але в нас величезна армія чиновників, які грошей не беруть, ні чорта не роблять і сидять з кислими рожами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Чернуха 2 30.01.2018 19:34
Ви ще папу Франциска посадіть :D . у банди Бородая дах зовсім поїхав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 НАБУ 30.01.2018 19:31
Черкаси тотально контролюються групою торпедовцев на чолі з Радуцьким, так звані "правоохоронні структури" під радеком. План посадок контролює особисто.