реклама

реклама

Кам’янський державний історико-культурний заповідник переходить на європейські стандарти і норми по обслуговуванню іноземних туристів.

b8be0c31d8c923440f8ffc4e5e818d73_L

Про це інформують в департаменті культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА.

У заповіднику повністю змінено етикетаж експонатів в історичному та літературно-меморіальному музеях на двомовний українсько-англійський текст. Це дозволить іноземним туристам і відвідувачам без допомоги перекладача ознайомитись з експонатами музеїв. Всього змінено описання, дубльоване українською та англійською мовами, біля 2000 експонатів.

Цю роботу співробітники музеїв провели за сприяння благодійника, місцевого підприємця і фермера, директора фірми «АГРОПЛЮС 2006» Томаса Брунера.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Черкаси 15.02.2018 00:48
Про назара давно забули в музеї і плідно працюють без нього.А пара вонючок є в кожному колективі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Ху іс Назар? 10.02.2018 16:37
Цитую ОКМ:
Головне, щоб у них не з'явився свій Назар, бо Європа залишиться далеко позаду. Успіхів і натхнення!

А хто такий Назар? Якщо з ним вийде обігнати навіть Європу - то тоді дайош по Назару кожному музею!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Реаліст 10.02.2018 16:35
Цитую ОКМ:
Головне, щоб у них не з'явився свій Назар, бо Європа залишиться далеко позаду. Успіхів і натхнення!

"ОКМ" - це Обласний Краєзнавчий Музей? Тоді краще побажали б колегам з району, щоб вони не переймали ідіотський "досвід" Черкас займатися склоками, інтриганством, бабським шушуканням і підставлянням одне одного - замість конкретної роботи!
Назар був далеко не "золотим" заступником директора музею, проте у нього вистачило розуму і гідності піти з цієї посади, не поливаючи брудом своїх опонентів(ок), які чомусь шиплять ще й досі - причому в темах, де це абсолютно недоречно й по-дурному виглядає. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 ОКМ 10.02.2018 15:09
Головне, щоб у них не з'явився свій Назар, бо Європа залишиться далеко позаду. Успіхів і натхнення!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Зер гут, але є але 10.02.2018 14:50
"Цю роботу співробітники музеїв провели за сприяння благодійника, місцевого підприємця і фермера, директора фірми «АГРОПЛЮС 2006» Томаса Брунера"(с)
Судячи з імені й прізвища - або німець, або австрієць. А ті фермери, які "місцеві, причому з місцевих", як давно культурі допомагали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Плюс! 10.02.2018 13:57
Був у цьому музеї торік - отримав масу позитивних вражень. Не кожен обласний центр може похвалитися таким історичним музеєм, як Кам'янка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Відвідувач 10.02.2018 12:38
Скільки євро буде коштувати вхідний квиток?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Черкасчанин 10.02.2018 10:45
Ну такими темпами может и до аудиогидов доростут,году так к 2050 му...