Засновниця проекту Яна Тябут розповіла, що їхня діяльність направлена на всиновлення тварин, пошук домівок, підписання обов’язкового договору, отримання новим власником рекомендацій, а також те, що вони всиновлюють тварину вже після огляду лікаря, тобто стерилізовану та зі щепленнями.
- Ми не приймаємо котів, оскільки у нас немає приміщення. Ми – не притулок для тварин. Ми є центром адобції. Всі котики, які набрані нашими волонтерами (5-6 осіб), мають пройти 2-х тижневий карантин в клініці. Щоб утримати одну тварину (щеплення, консультація лікаря) витрачаємо коштів в межах 2 тисячі гривень. Ці гроші надходять від друзів, благодійників та небайдужих. Ми віддаємо котика з повним пакетом інформації про нього: він вже обстежений, - розповіла Яна Тябут.
Кожна людина може звернутися до ГО «ДоброКіт», щоб взяти котика. Засновниця проекту зазначила, що якщо у людини виникають якісь проблеми чи питання, то вона може звернутися за консультацією. Волонтери та учасники проекту готові поділитися досвідом, розповісти, що робити у тому чи тому випадку, а також можуть домовитися з лікарем про консультацію.
- Я б хотіла, створити притулок, бо ситуація на сьогодні дуже критична. У Черкасах немає притулку для котів. Вони виживають на благодійні внески людей, за допомогою волонтерів.
Головна умова отримати котика – підписання договору, в якому зазначено основні положення того, як потрібно утримувати всиновлену тварину. Яна Тябут розповіла, що вони намагаються контролювати стан тварин, яких віддали:
- Якщо ми дізнаймося, що людина чинить неправомірні дії, то ми можемо забрати котика. Зазвичай нам надсилають фотозвіти, де видно, як почувається тварина. Тим паче ті, хто справді буде нормально ставитися до котиків, хто нічого не боїться, прописує свою адресу, номер телефону в договорах.
Ми також намагалися поспілкуватися із притулком для тварин «Сабалдашино», але його власниця відмовилася давати коментар стосовно діяльності їхнього притулку.
Світлана Небилиця
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису