реклама

реклама

Секретар Черкаської міськради Ярослав Нищик вважає, що заходи безпеки на сесії міськради перевищено.

viber image

Про це він заявив щойно з трибуни сесії.

Він обурений, що депутати, журналісти, представники громадськості мають проблеми із тим, щоб зайти на сесію.

– Мене обурює, що дільничні інспектори замість того, щоб працювати на своїх дільницях, змушені стояти тут, щоб імітувати активну діяльність пана Лютого (керівника ГУНП України в Черкаській області, – ред.). Думаю, працівникам поліції є чим займатися, ніж демонструвати бажання пана Лютого боротися з чимось, що він сам собі придумав, – сказав Ярослав Нищик.

Сьогодні на сесії міської ради, як і на попередній сесії, вжито посилених заходів безпеки. Депутатів та журналістів до зали засідань пропускають тільки за посвідченнями. Посилення заходів безпеки пов'язане з тим, що на одну із сесій зайшли представники Національних дружин та інших громадських організацій, які, на думку частини депутатів і поліції, "тисли" на депутатів.

viber image3

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 ХМ 15.02.2018 10:49
а чого ж тоді Лютий активність не проявляв коли "люди в чорном" по залу скакали??? НЕ знав мабуть, не доповіли??? ТОді ж теж дільничних зігнали, а толку???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Дональд Трамп 15.02.2018 09:57
А на хрена по грязным ихолодным колдобинам полиции ходить,лучше ведь в теплом месте посидеть и цирк бесплатно посмотреть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 феликс 15.02.2018 06:28
Может всех депутатов в сизо!Там и охрана,и питаниеИ жкг платежи дешевые,и полицаи будут заниматься тем чем положено по службе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Oleg 14.02.2018 17:16
Поліція більше бентежить на сесії міської ради ніж чуваки в балаклавах ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 баба Яна 14.02.2018 14:21
ваших прихольників, Ярославе, не пускають?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 прокурор 14.02.2018 13:11
Спостерігати за вашим безладом, пане Нищик, - набридло. Самі ви ні на що не здатні. Хай хоч поліція вас до тями приводить. Тільки так!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #4 Андрій 14.02.2018 13:10
А чим пану нищику поліція заважає, вони ж роблять свою роботу, в роботу сесії не втручаються, переймаються за правопорядок та зокрема за його безпеку, чи вже все нормально? дерібан пройшол удачно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Савр 14.02.2018 12:08
о! перший дзвіночок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 olga 14.02.2018 12:03
як треба було взяти владу- всіх влаштовували ці в чорних намордниках, а зараз, бачите, заважають. пропоную робити ставки.Даю місяць цьому виконкому.Жаль, що встигнуть положити місто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #1 007 14.02.2018 11:46
Дійсно, уберіть вже ту поліцію. Нацики вже пролізли до корита, Нацкорпусу, ГО і т.д. проплачено наперед за місяць і вони вже будуть добрі.