реклама

реклама

Депутати Черкаської міської ради на засіданні 14 лютого вирішили перейменувати на честь учасників АТО вулиці та провулки у місті Черкаси.

dsc0156 Про це повідомляє vikka.ua.

Депутат Максим Шадловський запропонував виключити зі списку провулок Стасова і вулицю Олександра Невського, але це рішення набрало всього 15 голосів «за» замість 22 потрібних.

Департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, зокрема його керівникові Сергію Танюку доручили із врахуванням затверджених вимог та рекомендацій організувати та забезпечити виготовлення, встановлення вказівників із новими назвами.

Перейменували такі вулиці:

1.вулиця Нахімова – вулиця Юрія Тарасенка;

2.вулиця Олександра Невського – вулиця Олександра Маломужа;

3.вулиця Грибоєдова – вулиця Ярослава Чалого;

4.вулиця Ярославська – вулиця прикордонника Лазаренка;

5.провулок Стасова – вулиця старшини Бойка;

6.провулок Чкалова – вулиця Андрія Терещенка.

За рішення перейменувати вулиці проголосували за 24 депутати, 1 проти, 2 утрималися.

реклама

Коментарі  

 
+4 #12 SMS 15.02.2018 11:09
Людям тільки проблем підкинули!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 SMS 15.02.2018 11:06
Коли ж вони всі заспокояться! Уроди! краще б дороги на тих вулицях поробили!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 ХМ 15.02.2018 10:37
мля, а Ярославська чим не сподобалась???? довбені...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Черкасчанин 15.02.2018 08:46
Маск к 2020 году планирует покрыть земной шар сетью высокоскоростно го интернета.Черкассы планируют закончить переименовывать улицы. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Я 15.02.2018 04:07
Цитую Роман:
Цитую Volodimir Rebel:
А що,слабо було перейменувати якісь вулиці на честь Героїв України Степана Бандери,Романа Шухевича,Євгена Коновальця,Геро їв УПА,Січових стрільців,Симон а Петлюри???
А що, хіба хтось із вище названих має хоч якийсь стосунок до Черкас, власне? Чи підемо шляхом комуністів - кожному місту і селу вулицю Леніна, ой, вибачте, тепер модно Бандери? І пам'ятника на центральній площі йому ж обов'язково? Чи Ви декомунізацію розумієте саме так - ті ж ідеї і методи, тільки таблички/прізвища інші? "Ленін" замінити на "Бандера" - це вже декомунізація? А я, дурний, чомусь думав, що саме комуністичні _ідеї_ і _методи_ викорінювати тре'...

Да вони і самі не розуміють, що є більшовиками до мізку кісток: «Всё чуждое отвергнуть, всех инакомыслящих расстрелять или посадить... Мы наш, мы новый мир построим... кто был ничем, тот станет всем...» Знайдіть 8 відмінностей від сьогоднішніх Шарікових...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #7 Volodimir Rebel 14.02.2018 22:51
[quote name="Роман" А що, хіба хтось із вище названих має хоч якийсь стосунок до Черкас, власне? Чи підемо шляхом комуністів - кожному місту і селу вулицю Леніна, ой, вибачте, тепер модно Бандери? І пам'ятника на центральній площі йому ж обов'язково? Відповідаю: А що,хіба російський Ленін має якесь відношення до України,що пам"ятники йому майоріли тут скрізь,навіть у центрах наших міст,містечок і сіл? На відміну до нього борцям за волю України від різних окупантів нема ЖОДНОГО пам"ятника у наших центрах,навіть у Львові,і це мабуть правильно,у Лондоні пам"ятник Черчілю,наприкл ад,скромно стоїть у сквері,але ж якесь нагадування за НАШИХ Героїв в нас таки ПОВИННО бути!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Роман 14.02.2018 21:08
Цитую Volodimir Rebel:
А що,слабо було перейменувати якісь вулиці на честь Героїв України Степана Бандери,Романа Шухевича,Євгена Коновальця,Геро їв УПА,Січових стрільців,Симон а Петлюри???
А що, хіба хтось із вище названих має хоч якийсь стосунок до Черкас, власне? Чи підемо шляхом комуністів - кожному місту і селу вулицю Леніна, ой, вибачте, тепер модно Бандери? І пам'ятника на центральній площі йому ж обов'язково? Чи Ви декомунізацію розумієте саме так - ті ж ідеї і методи, тільки таблички/прізвища інші? "Ленін" замінити на "Бандера" - це вже декомунізація? А я, дурний, чомусь думав, що саме комуністичні _ідеї_ і _методи_ викорінювати тре'...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #5 Volodimir Rebel 14.02.2018 19:08
А що,слабо було перейменувати якісь вулиці на честь Героїв України Степана Бандери,Романа Шухевича,Євгена Коновальця,Геро їв УПА,Січових стрільців,Симон а Петлюри??? Чи ТІЛЬКИ Львів та Тернопіль в нас є Україна,а Черкаси вже ні??? Соромно!!! Свободівці,будь ласка,виправіть це негайно!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #4 Не в курсі 14.02.2018 18:18
Цитую Антистец:
Какой позорный хуторской размен названий. Закономерно "дотрахались до мышей".

А шо - хіба на "честь" тебе, придурка ватного, якусь вулицю назвали? Проспект імені Пукіна у Грозному Рамзанка перейменував на "праспєкт імєні Антістєца"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Антистец 14.02.2018 17:36
Какой позорный хуторской размен названий. Закономерно "дотрахались до мышей".