реклама

реклама

Після відмови виконавчого комітету підвищувати тариф на перевезення пасажирів нових заяв або пропозицій про перегляд тарифу від черкаських перевізників не надходило. Про це кореспонденту vikka.ua повідомив начальник управління транспорту Черкаської міської ради Віталій Москаленко.

492128

"Поки що питання підвищення тарифу відкладено. Згідно з регламентом, підвищення вартості проїзду розглядатиметься повторно. Це питання має бути перенесено на наступне засідання виконавчого комітету", – розповів Віталій Москаленко.

Нагадаємо, представники профспілки перевізників у Черкасах просять терміново підвищити тариф на проїзд із нинішніх чотирьох до п'яти гривень. На минулому засіданні виконавчого комітету, члени не підтримали таку ініціативу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 юрій 02.03.2018 10:54
В Києві проїзд в автобусах, тролейбусах КП Київпастранс 4грн при тому великі автобуси, так само є кондуктор і відстані маршруту більші та й ще пожиттеві пробки. А частні маршрутки беруть 5грн за проїзд , квитка немає, кондуктора немає, маршрутки розпадаються, умоаи перевезення ні які.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Боря 27.02.2018 09:32
А тим часом вартість топлива знизилася.
Дуже хочеться не втрачати надприбутки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Марк 21.02.2018 01:11
Та стріляйте вже, ідоли !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Дональд Трамп 20.02.2018 21:50
А то,что газ ежеквартально повышают до 5 процентов,бухан ку хлеба хрен купишь за червонец-это никого не волнует,проехат ь можно и на троллейбусе или пройти пешком,а без жратвы протянем ноги,может поговорим,чтобы топливо опустили в цене,а не устраивать панику из-за одной гривны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 ЮЗР 20.02.2018 19:14
Видно суки хабарь собрали для выконкома... 3грн и не более!!! Пиндосы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 ! 20.02.2018 19:09
Цитую ХХ:
Для чого повторно? Вже раз прийняли на виконкомі щоб не підвищувати, то для чого повторно збира ись? Щоб підвищити?

Толя "убазарив" своїх нових замів. Підкотився з "прєдложенієм, от которого нєльзя отказаться" ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 ХХ 20.02.2018 18:22
Для чого повторно? Вже раз прийняли на виконкомі щоб не підвищувати, то для чого повторно збира ись? Щоб підвищити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Аналітичний психолог 20.02.2018 17:08
5 - це квінтесенція попередніх чотирьох, в розумінні кватерніона "три, плюс один". Проміжний варіант. Ціль - "сім-вісім". Яка ще більш сакральна, чим "три-чотири". Готуйтеся, бо ви того варті. Найшвидше - на осінь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Ченчик 20.02.2018 15:53
Коли читаю слова- профспілка перевізників, то просто хочеться не сміятися, а реготати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 кук43 20.02.2018 15:43
Не мытьём, так катаньем. Всех купят. И протолкнут всё равно.