реклама
Програма навчання депутатів

21 лютого міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком  видано розпорядження про розподіл обов’язків між заступниками міського голови. Про це виданню “Про Все” стало відомо з власних джерел

Відповідно до розпорядження №37-р Людмила Бордунос відповідає за роботу департаменту економіки та розвитку, відділу "Оперативна служба" та КП “Черкаські ринки”. Також в сферу її відповідальності підпадає і робота по залученню інвестицій.

Не стало дивиною, що Юрій Ботнар буде опікуватися напрямком роботи з молоддю та спортом. Так у сферу його відповідальності підпадають:  КП "Спортивний комплекс "Будівельник«, КП “Центральний стадіон”, КП “Дирекція парків”, заклади у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту. Також він відповідатиме за роботу департаменту соціальної політики та служби у справах дітей. Ботнар відповідатиме і за роботу КП “Черкасиелектротранс.

Ігор Волошин, в свою чергу, отримав доволі великий шмат відповідальності — це і департамент охорони здоров’я та заклади охорони здоров’я, і департамент організаційного забезпечення, і КП “Кінотеатр “Україна””.

Натомість Ігор Коломоєць буде відповідати за те ж, що й раніше, — департамент освіти та гуманітарної політики та заклади культури, туризму та освіти. Додатково відповідатиме за роботу КП “Черкаська служба чистоти” та КП “Міськсвітло”

Прогнозованим стали і обов’язки Ігоря Кривошеєва — це департамент архітектури та містобудування, управління державного архітектурно-будівельного контролю та комунальні підприємства: “Черкасиінвестбуд”, “Черкасиводоканал”, “Черкасителокомунерго”.

Зазначимо, що цього рішення і досі немає на сайті міської ради. Востаннє цей розділ оновлювався в листопаді 2017 року.

реклама

Коментарі  

 
-1 #7 Веруня 22.02.2018 16:29
А хто такий Ігор Кривошеєв? Бо весь откатний шоколад під ним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Левко 22.02.2018 15:44
А чи свободівець Боднар лампочку від резетки може відрізнити, а Волошин із Народного руху знає групи крові, і для чого гамаші? Про інших - тратити марно час. Ще такої ПАРАНОЇ Черкаси після олійниці і бариг не бачили!!!!! В залізяки плінтус упав, в депути Йульки настромився????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Левко 22.02.2018 15:00
Ради бога, не чіпайте церкву, Швондєров. Підіть на сесію вул. Шевченка, 307 ------ це наші + місцеві + уроди. Доб'ють місто, одне з кращих в Україні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 валька 22.02.2018 14:11
Ну, прогнозовано! Швондєри, кращі люди області. Оце дожилися(((((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Жити по-новому 22.02.2018 12:56
Молодець, Тоха: призначивши Ботнара головним тролейбусником міста - значно наблизив час перетворення тролейбусів на омріяний металолом)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Оце докотилися 22.02.2018 12:54
Охороною здоров'я "опікуватиметься " Гоша Волошин?!!
Ви що там - зовсім вже здуріли?!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Савр 22.02.2018 12:51
Дурний піп,дурна його молитва!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама