У заступника міського голови Черкас Ігоря Волошина «є багато питань» до керівників закладів профтехосвіти старшого віку. Про це він сказав під час сьогоднішньої координаційної наради в облдержадміністрації.

Волошин-768x512 – Зокрема, керівництво «Черкасиелектротрансу» просило організувати в одному із закладів підготовку працівників для себе. Але директорка цього закладу вже два роки думає, як це зробити. Врешті, керівник електротрансу розв’язав це питання сам – підприємство організувало курси і навчає там учнів, – розповів Ігор Волошин.

Заступник мера нагадав, що заклади профтехосвіти з 2016 року передано на фінансування з міського бюджету, проте можливість призначати керівників цих закладів місто отримало лише цьогоріч. Водночас, «занадто досвідчені» керівники закладів освіти ще з осені потурбувалися про своє майбутнє, продовживши контракти на своє працевлаштування ще на п’ять років.

– Ми неодноразово наголошували, що профтехосвіта має реформуватися, має бути зорієнтованою на потреби підприємств, бізнесу. Проводили з цих питань круглі столи. Але далі того справа не йде, – наголосив Ігор Волошин, додавши, що найменше питань місто має до молодих керівників (наприклад, до директора училища №17), а найбільше – до керівників «із великим досвідом».

Фото: nikorupciji.org

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #20 Секрет лоску 27.02.2018 11:10
Цитую А я за Волошина:
Волошин Постійно на шпальтах всіх ЗМІ! Гарно розбирається в питаннях всіх галузей! Та й сам красивий!

Бо сало їсть :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Анти 27.02.2018 10:57
Цитую Савр:
Цитую Соцзабез:
А 79 років Олійник Н.І. його влаштовує?

Не чіпайте диреторку 27 школи! Вона йде на рекорд! хоче допрацювати до 100 років!
Правда,школу вбила,але то що...
ювати


Та вона зараз на роботу не ходе - боїться захворіти, а в табелі робочого часу ставлять як повний робочий день.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Вітаю з рекордом маразму 27.02.2018 10:45
Цитую А я за Волошина:
Волошин наш майбутній мер!

"ОСТАПА-ІГОРЯ НЄСЛО"(С) або "ТІХО САМ С СОБОЮ Я ВЄДУ БЄСЄДУ"(С) :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 Савр 27.02.2018 08:40
А він же не куратор освіти! Лише Коломоєць та Ботнар керують освітою.Чи школи та пту це галузь медицини?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Савр 27.02.2018 08:35
Цитую Соцзабез:
А 79 років Олійник Н.І. його влаштовує?

Не чіпайте диреторку 27 школи! Вона йде на рекорд! хоче допрацювати до 100 років!
Правда,школу вбила,але то що...
ювати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 А я за Волошина 27.02.2018 00:27
Волошин наш майбутній мер! Постійно на шпальтах всіх ЗМІ! Гарно розбирається в питаннях всіх галузей! Та й сам красивий! Всі молоді виборці за нього! А старпьорів- відпочивають!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Народ 27.02.2018 00:19
Ігор Волошин сказав все правильно. Але м'яко сказав, дипломатично. Ті керівники радянського ґатунку вони багато зробили для становлення закладів профтехосвіти, їх розвитку, але в сучасних умовах вони не здатні бути хорошими менеджерами, як би їм цього не хотілось. Тут пахать потрібно, а не сидіть день до вечора і чекати зарплати на карточку в кінці місяця. Ламати потрібно систему. Всім нам разом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Перехожий 26.02.2018 23:08
Цитую Ліцензія:
Як навчати і видавати документи про закінчення навчання працівникам електротрансу, якщо ПТУ не має на цю спеціальність ліцензії? Чи Волошин про ліцензії не чув і не знає? Стидно, він займай керівне місце в Департаменті освіти :sad:

А що ліцензії падають з неба при сприятливій погоді? Їх потрібно отримувати дотримуючись певних вимог. От над цим і треба працювати керівникам навчальних закладів. І ще стосовно віку. Якщо хтось не знає, то більшість Нобелівських лауреатів свої відкриття зробили до 30, максимум до 40 років.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Скептик 26.02.2018 20:05
Запитайте у пана Кучера П.: Чому він не веде підготовку водіїв тролейбуса? А підприємство пройшло акредитацію в сервісному центрі МВД України?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Перехожий. 26.02.2018 19:08
Воложин всього- на всього хоче разом з Залізякою працевлаштовува ти своїх людей на керівні посади. А ось найти причини для звільнення працюючих керівників , у нього не достає розуму.