реклама

реклама

Зараз у Черкаській міськраді планується розмова перевізників з владою. Заступники мера розтлумачать громадськості вимоги перевізників. 4

Питання ще зранку порушував у соцмережах секретар міськради Ярослав Нищик, опитуючи містян, чи всі змогли дібратися вчасно громадським транспортом до місця призначення.

Як повідомив заступник мера Ігор Волошин, з 11.30 маршрутні автобуси перестали перевозити людей по місту, вимагаючи підвищення вартості проїзду з 4 до 5 гривень.

Волошин розцінив такі дії перевізників як шантаж. Особливо закцентував увагу на морозі, через що жителі мають стояти на зупинках.

"Черкаські перевізники у питанні підняття вартості проїзду вирішили піти шляхом шантажу і почали знімати автобуси із маршрутів. Зараз в екстреному режимі це питання вирішується, зокрема передбачається випустити на маршрути додаткові одиниці тролейбусів. Шантаж, який був у попередні роки, не пройде", - пише у "Фейсбуці" депутат міськради Максим Шило.

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 Роман 28.02.2018 02:28
Цитую Анти:
А случилось это потому что и старый исполком и новый просто не хотят...
Хотять - не хотять... Та не в тому питання! Шановні перевізники! Пропонував уже не раз, пропоную ще раз: опублікуйте вже, врешті, детальні економічні розрахунки вартості і "тикніть носом" хто вас там хоче - не хоче. Якщо підвищення обґрунтоване, містяни вас підтримають, і тим, хто не хотять, доведеться захтіти. А якщо це все "бла-бла-бла" і ніяких розрахунків показувати нікому не хочете, тільки аргумент, що "зарплату підвищили, бензин підвищили, запчастини підвищили...", а конкретних цифр нема, то звиняйте, так діла не буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Дональд Трамп 27.02.2018 18:56
Шановные керивныки,когда будете рассматривать вопрос-почему поднимают цены на газ,электроэнер гию,хлеб,воду и.............или СЛАБО или умишка не хватает ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #11 Maria 27.02.2018 17:02
Конечно 1 гривна не деньги- это если мы все такие бесхебетные и позволяем себя шантажировать и унижать ультиматумами- тогда конечно давайте встанем на колени и тупо склоним "голову сколько хотите может 10 грн. сразу " ну чтоб уже наверняка аппетит удовлетворить перевозчиков. И респект выконкому!!! Силы воли устоять перед шантажом!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-30 #10 водій 27.02.2018 15:35
ПО ТАКИХ ДОРОГАХ, В ТАКИХ ПОГОДНИХ УМОВАХ НІХТО ЗА 4 ГРИВНІ ВОЗИТИ ЛЮДЕЙ НЕ БУДЕ. СВОБОДІВСЬКИЙ ШАНТАЖ - НЕ ПРОЙДЕ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-29 #9 Пасажир 27.02.2018 14:44
Негайно підвищіть плату за проїзд! Мені треба на роботу і я готовий платити. Хто не може платити - нехай їздить тролейбусом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #8 Анти 27.02.2018 14:41
А случилось это потому что и старый исполком и новый просто не хотят вникать в проблемму перевозчиков. Просто тупо не хотят. С аргументов одни только отмазки. Не выучили, не поняли, где качество...
Учитесь принимать решения и нести ответственность - харошими и добрыми для всех уже никогда не будете!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #7 ЮЗР 27.02.2018 14:19
Все тролейбусы на линию, распредилите по районах больших!Заодно есть шанс выручку заработать..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 ПС 27.02.2018 14:17
Зібрати все це перевізне кодло у промисловий холодильник. Потримати годинки дві при температурі -10, обли...ти водою і випустити опів-ночі пішки додому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #5 Гнать їх! 27.02.2018 14:05
Тих, хто порушив контракт -позбавляти ліцензії і гнать на *** з ринку перевезень!
Якщо піддасттеся на шантаж цих ушльопків - врни до осені "заокруглять" ціну за проїзд до десятки.
А те, що вони можуть дозволити собі простой - демонструє якраз те, що заробляють вони на місту додстатньо, щоб день посидіть і нічого не робить - тільки соплі жувать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Перехожий. 27.02.2018 13:57
А що Залізяка мовчить? Жде поки вщухне?