реклама

реклама

На оперативній нараді в Черкаській мерії сталася словесна перепалка між заступником мера Юрієм Ботнаром і в. о. директора департаменту ЖКК Сергієм Танюком. Інцидент стався під час обговорення якості прибирання міста від снігу, пише «Інфоміст».

Зокрема, Ботнар уточнював у свого однопартійця-свободівця, секретаря міськради Ярослава Нищика інформацію про тендер, який було проведено в місті на зимове утримання доріг.

2847191720347839034020504884000392545202762n

Нібито у Фейсбуці підприємець-переможець тендеру запевняв, що може очистити місто після одного снігопаду за 35 тис. грн. Проте заступника мера поправили, зазначивши, що йшлося про вартість прибирання однієї вулиці за один день. Під час обговорення свою репліку додав і Танюк, заявивши, що “містом не керують через Фейсбук”.

– Пан Танюк, я публічну вам кажу, щоб ви зі мною так не розмовляли… – звернувся до Танюка Ботнар, однак чиновник знову його перебив. – Закрийте рот! Я розмовляю. Я прошу вас помовчати, не розмовляти більше зі мною в такому тоні, тому що всі ваші навички, здобуті вами в певних колах, вони вам не допоможуть. Я ставлю нормальні питання, ви на мене починаєте нападати!

На цьому міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зупинив проведення наради, додавши, що “подібні неприємні речі мають відбуватись у кабінеті”.

реклама

Коментарі  

 
0 #20 патріот 07.03.2018 08:46
Б. це людина хвора! Як можна допускати хворих психічно до влади. Задумайтесь. Він реально душевно хворий чоловік. от проблема яку потрібно нешайно аирішувати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 валька 06.03.2018 09:34
"Это...какой-то позор... " Швондер
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 Ботічеллі 05.03.2018 22:18
Ой,і прищики пройшли. Пора малювати портрет державного діяча!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Ох 05.03.2018 21:18
Буде мер від таких заступників чухатися як собака від блох.
Щоб зрозцміли про шо я.
http://www.cluber.com.ua/lifestyle/psihologiya-lifestyle/2014/05/pyat-zakonov-gluposti/

зверніть увагу на останнє речення:
Такая смена расклада неизменно усиливает деструктивные последствия действий ......., и вся страна катится к чертям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Пильний 05.03.2018 19:40
Якщо це стосується іншого то кажуть "закрий рота". А якщо людина каже "закрий рот", то вона просить, щоб це зробили їй...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 ПридніпрСУБіст 05.03.2018 17:42
Такий-сякий Ботнар - це вже тренд. Хто його тільки не паскудив. Не цікаво. Ану розкажіть яка цяця Танюк. Слухаю уважно :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #14 Цинік 05.03.2018 16:24
Цитую Марина:
Хто зареєструє петицію про відставку Ботнара з посади заступника міського голови - тому лайк. Як казав Геннадій Москаль: Неадекватних людей не должно бути при владі!

А самостійно це зробити слабо? Чи лише чужими руками жар загрібаєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #13 Джекпот 05.03.2018 16:10
Цитую ДЖЕКО:
Мер та його заступники, виконком - це помісь бульдога з носорогом. Квазікерівництв о. Це тільки початок.

А обирали таку владу тупорилі "джеки". Допоки МИ не порумнішаємо - кращою влада не буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #12 Марина 05.03.2018 15:56
Хто зареєструє петицію про відставку Ботнара з посади заступника міського голови - тому лайк. Як казав Геннадій Москаль: Неадекватних людей не должно бути при владі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #11 язон 05.03.2018 14:36
Цитую Тучі:
09 жовтня 2017, 13:11 Новини Черкас
Новою очільницею Придніпровської служби утримання будинків стане 27-річна Марія Бінусова, племінниця нещодавно вбитого депутата міськради та в.о. директора департаменту ЖКК Михайла Бінусова. Дану інформацію сама Марія підтвердила в коментарі.
До цього Придніпровську СУБ очолював Сергій Танюк, який наразі призначений радником міського голови. Проте вже зараз ходять чутки, що він стане новим очільником департаменту ЖКК. Відзначимо, що покійний Михайло Бінусов також був спочатку призначений радником міського голови.
Також у цій декларації, в розділі корпоративні права, зазначається, що Марія Бінісова разом із сином екс-керівника Придніпровської СУБ Сергія Танюка Віталієм порівну володіють фірмою-клоном цього комунального підприємства ПП «Придніпровська СУБ».

Наследсвенное казнокрадство в форме семейного подряда...