реклама

реклама

У морозиві київського виробництва, придбаному в Черкасах, дитині попався шматок кераміки. Про це у Facebook написала черкащанка, помічниця нардепа Владислава Голуба Інна Ключка.

"Скажу відверто, аби виробництво було в Черкасах, то сьогодні від нього залишилися б одні такі керамічні шматки. Благо, що все обійшлося", - пише Інна.

28280007_1426970910763385_1254096553357742594_n

реклама

Коментарі  

 
-1 #9 Михаил 06.03.2018 14:55
Цитую олег:
Щось мало зрозуміло... Якби виробництво було в Черкасах..,то від нього б залишились шматки....А якщо в Києві-то не по зубах? Ще столицю не повністю покорила пані помічниця?

От таких і наймають на підрив товариства угорців. Ти його будувала, той завод?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Оля 06.03.2018 11:14
Манери то, ще з Хiмселища залишились повадки. Головне, щоб таких керамiчних штук, не попадалось в коктейлi на барi пiд час обiдньоi' перерви. Бо такi вiдео, теж вона не забуваэ показувати, як працюють Голуби на всi 25 млн бюджету
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Совість 06.03.2018 09:08
Мені цікаво, а якби ця жінка не була помічником депутата і так написала ви всі тут так само б писали ???? Сумніваюся !!!! А якби у своєї дитини з рота витягли б шматок скла , що тоді б писали !!!! Усі гаразді давати коментарі і критикувати поки справа не торкнулася саме Вашої родини і Ваших дітей !!!!!!! Сумно ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Юра 05.03.2018 19:38
Виходить що якби попалося звичній людині то й грець з ним, а тут дитині самої помічниці нардепа. До чого тут ці регалії? Гидко читать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 депутат 05.03.2018 17:44
Шановна, а якби кусок кераміки попався іншій дитині, ти также емоційно реагувала б, чи ось в даному випадку ти просто використовуєш своє становище.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Супервайзер Хладика 05.03.2018 16:53
Ой, ой... боюся... Знаєте, яка в нас криша?!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 правда 05.03.2018 15:41
Занадто амбітна пані Голубиха. Некоректно висловилася.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 олег 05.03.2018 15:38
Щось мало зрозуміло... Якби виробництво було в Черкасах..,то від нього б залишились шматки....А якщо в Києві-то не по зубах? Ще столицю не повністю покорила пані помічниця?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #1 ХХХ 05.03.2018 14:10
я розумію обурення мами. Але погрози помічниці депутата виглядають як розпальцовка на розборці. І від кого набралась таких манер. Хоче, нехай подає в суд, як потрібно по закону.